Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Szarawozielony Kroplik niezalogowany
5 listopada 2023r. o 19:51
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobury Kroplik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielonkawa Miodunka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rysio napisał(a): Wina Tuska?

Narobi bajzlu, POdwinie ogon i spierdzieli do brukseli,(oby jak najszybciej) takie jego zadanie

Pisdzielce ze swoim kurduplem już spierdzielają tylko kompletnie nie mają dokąd. Nikt ich nie chce !

Dziadu do swoich , do Odessy .

Przyjdzie wysoki i przystojny już rządzili i co zrobili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:07
~~Bławatna Niezapominajka napisał(a): Panie Lucjanie że też wszędzie widzisz Janusza
o ile wiem ,to Janusz głosował ,
sam o tym napisał
ja nie głosowałem



Nie czytałem że Janusz głosował wiem jedno co mi powiedział na spotkaniu u Przemka , on pisze pod wieloma pseudonimami dlatego jest dla mnie oszustem .




Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:04:

Następców ma w osobach naśladujących tego oszusta , moim zdaniem jeszcze większych oszustów .


Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:07:

~~Janusz napisał(a): Lucjan, ale ty jesteś chaotyczny w tym twoim PISaniu. .



Zbyt trudne abyś zrozumiał , nic na to nie poradzę , Twoje jedno zdanie jest zrozumiałe , na więcej Ciebie nie stać . Januszu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:14
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatna Niezapominajka napisał(a): Panie Lucjanie że też wszędzie widzisz Janusza
o ile wiem ,to Janusz głosował ,
sam o tym napisał
ja nie głosowałem



Nie czytałem że Janusz głosował wiem jedno co mi powiedział na spotkaniu u Przemka , on pisze pod wieloma pseudonimami dlatego jest dla mnie oszustem .

Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:04:Następców ma w osobach naśladujących tego oszusta , moim zdaniem jeszcze większych oszustów .

Lucuś popuść gumę....;D
jak widzę ponownie cię ''nosi'' chłopie...tylko nie wiem dlaczego i po co? ...nawrót psychicznej andropauzy ? ;D

Lucuś ...zapomniałeś dodać że mówiłem o tym że robię to kiedy chcę się pobawić z kim takim jak np. ty , lub kogoś ''wkręcić''
a ty?...chyba nie myślisz że znajdziesz tu jednego naiwniaka który ci uwierzy w to że sam nie piszesz spod ''tyldy'' ;D

''prawdomówny'' się znalazł...
a krętacz i manipulant z ciebie jakich mało...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:21
~~Złocisty Wiąz napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś dodać że mówiłem o tym że robię to kiedy chcę się pobawić z kim takim jak np. ty , lub kogoś ''wkręcić''
a ty?...chyba nie myślisz że znajdziesz tu jednego naiwniaka który ci uwierzy w to że sam nie piszesz spod ''tyldy'' ;D

~~Złocisty Wiąz napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś dodać że mówiłem o tym że robię to kiedy chcę się pobawić z kim takim jak np. ty , lub kogoś ''wkręcić''
a ty?...chyba nie myślisz że znajdziesz tu jednego naiwniaka który ci uwierzy w to że sam nie piszesz spod ''tyldy'' ;D



Nie jestem w stanie udowodnić Wiązowi że nie jestem wielbłądem , za każdym razem kiedy pisałem do Janusza zalogowanego z pod tyldy zawsze to ujawniłem , Janusz by to pamiętał , Wiąz mógł nie czytać .



Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:21:

~~Złocisty Wiąz napisał(a): ''prawdomówny'' się znalazł...
a krętacz i manipulant z ciebie jakich mało...;D



Ten wpis może sugerować , że Wiąz to Janusz , pewności nie mam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:22
jakoś ci nie wierzę...;D

wierzę w to że nie jesteś wielbłądem ale to że jesteś piSSdzielskim lemingiem wierzę po całości...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:24
~~Złocisty Wiąz napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś dodać że mówiłem o tym że robię to kiedy chcę się pobawić z kim takim jak np. ty ,



Pisanie do Ciebie ( o ile jesteś Januszem ) że jesteś dzieciną z piaskownicy jest jak najbardziej poprawne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś dodać że mówiłem o tym że robię to kiedy chcę się pobawić z kim takim jak np. ty , lub kogoś ''wkręcić''
a ty?...chyba nie myślisz że znajdziesz tu jednego naiwniaka który ci uwierzy w to że sam nie piszesz spod ''tyldy'' ;D

Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś dodać że mówiłem o tym że robię to kiedy chcę się pobawić z kim takim jak np. ty , lub kogoś ''wkręcić''
a ty?...chyba nie myślisz że znajdziesz tu jednego naiwniaka który ci uwierzy w to że sam nie piszesz spod ''tyldy'' ;D


Nie jestem w stanie udowodnić Wiązowi że nie jestem wielbłądem , za każdym razem kiedy pisałem do Janusza zalogowanego z pod tyldy zawsze to ujawniłem , Janusz by to pamiętał , Wiąz mógł nie czytać .
Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:21:~~Złocisty Wiąz napisał(a): ''prawdomówny'' się znalazł...
a krętacz i manipulant z ciebie jakich mało...;D


Ten wpis może sugerować , że Wiąz to Janusz , pewności nie mam .

może ''sugerować''? ...nawet tak prostej rzeczy nie ogarniasz?
przecież to oczywiste a ty tego nie ogarniasz czepiając się bogu ducha winnej ''begonii'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:27
~~Złocisty Wiąz napisał(a): jakoś ci nie wierzę...;D

wierzę w to że nie jesteś wielbłądem ale to że jesteś piSSdzielskim lemingiem wierzę po całości...;D



Ty Wiązie widocznie jak Janusz wierzysz w to co Tobie pasuje , nie odbieram Tobie prawa do tego , wolność słowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza