Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): Lucuś ...zapomniałeś dodać że mówiłem o tym że robię to kiedy chcę się pobawić z kim takim jak np. ty ,



Pisanie do Ciebie ( o ile jesteś Januszem ) że jesteś dzieciną z piaskownicy jest jak najbardziej poprawne .

ta ''dziecina z piaskownicy'' dziesiątki razy zagnała cię w ''kozi róg'' i umykałeś przed nią do norki...;D
mówi się ''czym starszy tym mądrzejszy'' a ty jesteś tego namacalnym wręcz zaprzeczeniem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:34
~~Złocisty Wiąz napisał(a): przecież to oczywiste a ty tego nie ogarniasz czepiając się bogu ducha winnej ''begonii'' ;D




Napisałem co myślę o Begoni i Wiązie , jeden oszust większy od drugiego , Janusz ma z was ubaw .
Teraz ja jak dziecko mam ubaw .



Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:34:

~~Złocisty Wiąz napisał(a): ta ''dziecina z piaskownicy'' dziesiątki razy zagnała cię w ''kozi róg'' i umykałeś przed nią do norki...;D



A gdzie ma się ukryć " tchórz " jak " skunks wydziela swoje smrody .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:36
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): przecież to oczywiste a ty tego nie ogarniasz czepiając się bogu ducha winnej ''begonii'' ;D




Napisałem co myślę o Begoni i Wiązie , jeden oszust większy od drugiego , Janusz ma z was ubaw .
Teraz ja jak dziecko mam ubaw .

jeszcze raz bo jak widzę nie dociera coś do ciebie ...;D
nie wiem kim jest ''begonia'' ale ''wiąz'' to ja...

chcesz o czymś podyskutować ?
tylko nie uciekaj po jednym pytaniu które cię przerośnie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:42
~~Złocisty Wiąz napisał(a): nie wiem kim jest ''begonia'' ale ''wiąz'' to ja...



A jak ja do ciebie piszę Wiąz , tak jak należy ,Ty nie wiesz kim jest Begonia , ja może dałem się oszukać , teraz dmucham na zimno , jesteś Wiąz i tego się trzymam - Wiązie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): przecież to oczywiste a ty tego nie ogarniasz czepiając się bogu ducha winnej ''begonii'' ;D




Napisałem co myślę o Begoni i Wiązie , jeden oszust większy od drugiego , Janusz ma z was ubaw .
Teraz ja jak dziecko mam ubaw .
Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:34:
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): ta ''dziecina z piaskownicy'' dziesiątki razy zagnała cię w ''kozi róg'' i umykałeś przed nią do norki...;D


A gdzie ma się ukryć " tchórz " jak " skunks wydziela swoje smrody .

;D
a czujesz swój własny ''smrodek''? ;D
pojawiasz się i zamiast poszukać tematu do dyskusji ;D ty zaczynasz od jątrzenia i plucia jadem...;D
a później piszesz że się ciebie atakuje a ty udzielasz tylko ''adekwatnych '' odpowiedzi...;D

już ci Lucjan pisałem i jeszcze raz ci powtórzę ...
kiedy tak się tu zachowujesz jesteś tu tak potrzebny jak brama garażowa w willi mkkwacza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:48
~~Złocisty Wiąz napisał(a): tylko nie uciekaj po jednym pytaniu które cię przerośnie ...;D



Jak wysoki jest Wiąz , może i mnie przerósł tego nie wiem . Może wysoki jak brzoza , gdzie mi do brzozy .



Dopisane 05.11.2023r. o godz. 20:48:

~~Złocisty Wiąz napisał(a): kiedy tak się tu zachowujesz jesteś tu tak potrzebny jak brama garażowa w willi mkkwacza...;D



Nieźle naśladujesz pyskatego Janusza , a może się mylę , Wiąz to pyskaty Janusz we własnej osobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:49
co ty bredzisz człowieku...
teraz pieprzysz coś o wiązach i brzozach ...to ma byś ta twoja ''dyskusja''?
aha...brzoza ...czyli chcesz cos popisać o Smoleńsku...
no to opowiadaj ...jak to Anton spierdzielał spod Smoleńska kiedy Lechu leżał w ''ruskim błocie'' ?
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 20:51
~~Złocisty Wiąz napisał(a): no to opowiadaj ...jak to Anton spierdzielał spod Smoleńska kiedy Lechu leżał w ''ruskim błocie'' ?
;D



A co mnie obchodzi jakiś Anton , wolę Wiąz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza