Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~inżynier Mamoń niezalogowany
21 listopada 2023r. o 15:50
~~Ołowiany Rozchodnik napisał(a): Klaudia Jachira! Czas waszego łamania konstytucji dobiegł końca. Czy mam rozumieć, że teraz nadszedł czas naszego łamania konstytucji?
No, bo jak takie ałtorytety jak Jachira się wypowiadają, to nie wiadomo, co myśleć.


A próbowałeś , matka z roboty już w domu ? Ma bardzo niebezpieczną robotę , tyle zboków . Wykonasz usługę i cham nie zapłaci a jeszcze z szoferki wykopie.Tuskowe chamstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Rozchodnik niezalogowany
21 listopada 2023r. o 15:58
Inżynier Mamoń był bystrzakiem, a ty raczej nie jesteś, bo jak widać nie zrozumiałeś. Nie dorastasz inż. Mamoniowi do pięt - podpisuj się raczej bystry jak Jachira :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~inz Mamoń niezalogowany
21 listopada 2023r. o 16:23
~~Ołowiany Rozchodnik napisał(a): Inżynier Mamoń był bystrzakiem, a ty raczej nie jesteś, bo jak widać nie zrozumiałeś. Nie dorastasz inż. Mamoniowi do pięt - podpisuj się raczej bystry jak Jachira :)


No, bo jak takie ałtorytety jak Jachira się wypowiadają, to nie wiadomo, co myśleć. Brzydinzka ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:25
Aha i jak do mnie rozmawiacie to kieszenie z rąk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaczorek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:29
~~donek napisał(a): Aha i jak do mnie rozmawiacie to kieszenie z rąk.


spierzaj dziadu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nokaut- tak załatwiam PIS niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:30
~~donek napisał(a): Aha i jak do mnie rozmawiacie to kieszenie z rąk.


Jeśli już tak naPISałeś Tusku , to nic dziwnego że na PIS głosowało 65 % ludzi z wykształceniem podstawowym i 55 % z zawodowym .
Elyta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Pierwiosnek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:32
dobrze że ktoś tą piSSdzielską hołotę chce uczyć zwykłej kultury...
od czegoś więc trzeba zacząć...nawet od podstaw...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
21 listopada 2023r. o 19:33
Zważ do kogo mówisz, kieszenie z rąk bo...
bo żelazną miotłą trzasnę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza