Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~rychu niezalogowany
29 listopada 2023r. o 16:38
~~Rychu napisał(a): A zaraz będzie sześciu Mikołajów


Pięciu, bo inflacja - tyle to nawet ja wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stary znajomy niezalogowany
29 listopada 2023r. o 17:22
~~Rzeplinski napisał(a): Janusz , POdobno od wszoraj jest RUDY .

janusz na czesc rudego zafarbował "wonsa" na rudo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
29 listopada 2023r. o 17:27
Yogi się kłóci że miód jest rudy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Jagoda niezalogowany
29 listopada 2023r. o 19:00
no i co piSSdzielce?...in vitro opłacane z budżetu...
wreszcie sprawiedliwość...
będziecie dopłacać do in vitro tak jak ja dopłacam do waszych kościelnych kolesi ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotrowicz niezalogowany
29 listopada 2023r. o 19:24
~~Jasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a): Yogi się kłóci że miód jest rudy:)


Jjjjjjjjjjjjezuuuuuuuu, święta idą ,matkę byście docisnęli, niech się zepnie , coś obie przypomni ,choć markę ciężarówki.
Kolejne Boże Narodzenie bez ojca , który gdzieś tam za Uralem , pod Mongolią .Tak po ludzku wam współczuję.Miód nie osłodzi wam tej pustki niepełnej rodziny.


Lucjan , adoptuj te dzieciaki , samotna matka wymaga pomocy.k
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoruda Borówka niezalogowany
29 listopada 2023r. o 19:27
~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): no i co piSSdzielce?...in vitro opłacane z budżetu...
wreszcie sprawiedliwość...
będziecie dopłacać do in vitro tak jak ja dopłacam do waszych kościelnych kolesi ...


Teraz wyborcy peło czekają na aborcję na życzenie? W pakiecie dostaną wszystko? Jakby się rozmyślili?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Rokitnik niezalogowany
30 listopada 2023r. o 8:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbynek lachociag niezalogowany
21 grudnia 2023r. o 17:43
https://www.money.pl/gospodarka/zamiast-na-onkologie-miliardy-na-tvp-przypomnieli-nagranie-6976169116019200a.html

Viktoria!!! Polska wygrała!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza