Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Pozdrowienia do więzienia niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 8:05
Życzę Ziobrze zdrowia. 3 komisję właśnie powstały i pragną go przesłuchać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Order Orła Białego Zchańbiony niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 8:55
Duda sięgnął dna. Wstydzę się prezydenta, za jego brak znajomości prawa i przede wszystkim szacunku i przestrzegania ustawy zasadniczej. Za haos do którego sam doprowadził i za obrażanie ministra sprawiedliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Grzybień niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 9:54
Wstydzę się za tych co nie znają ortografii, a piszą o ważnych sprawach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 13:27
https://www.money.pl/gospodarka/minister-finansow-napisal-juz-list-syn-kaminskiego-bedzie-odwolany-6976811635952608a.html

Prawo i sprawiedliwość dopada przestępców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 20:20
~~Order Orła Białego Zchańbiony napisał(a): Duda sięgnął dna. Wstydzę się prezydenta, za jego brak znajomości prawa i przede wszystkim szacunku i przestrzegania ustawy zasadniczej. Za haos do którego sam doprowadził i za obrażanie ministra sprawiedliwości.! Hrabia Żorż Ponimirski już dawno wyśnił Andrzeja D . CYT : Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Adrian , wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kre*tyn! Idi*ota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego tępej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłochu!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Wrotycz niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 20:55
Pan Prezydent Andrzej Duda, wsłuchując się w krytykę projektu budżetu gdzie zakładano deficyt Państwa w wysokości 165 miliardów, przedstawiano ten projekt jako katastrofalny, po prostu nie podpisał tworu obecnie rządzących zwiększający ten deficyt jeszcze o 20 miliardów. Proste???? A KOdziarstwo niech kwiczy, tylko nie za długo bo jutro Wigilia i wieprzowina nie wskazana!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tragedia Narodu Polskiego niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 21:05
Telewizja publiczna finansowana z podatków jest dla wszystkich obywateli a nie dla wyznawców PiSS oni wiedzą że dzięki telewizyjnej szczujni wygrywali wybory i boją się że gdy społeczeństwo dowie się przez komisje śledcze ile pieniądzy nakradli i ile pieniądzy wyrzucili w błoto to nigdy już wyborów za życia tw balbiny nie wygrają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~no no niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 21:07
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Order Orła Białego Zchańbiony napisał(a): Duda sięgnął dna. Wstydzę się prezydenta, za jego brak znajomości prawa i przede wszystkim szacunku i przestrzegania ustawy zasadniczej. Za haos do którego sam doprowadził i za obrażanie ministra sprawiedliwości.! Hrabia Żorż Ponimirski już dawno wyśnił Andrzeja D . CYT : Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Adrian , wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kre*tyn! Idi*ota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego tępej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłochu!?

OSTRO!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.