Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Czerwonozłoty Kiścień niezalogowany
17 października 2023r. o 12:36
~~Mietek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonozłoty Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Cytryniec napisał(a): Nie chodzi mi o jakiś mecz. Chodzi o kraj. Naszą Ojczyznę .

'a po nocy przychodzi dzień...a po burzy spokój...(...)
...........................
.............................
Zawirował z nami dwór, rudych włosów płomień
Nad górami lecę, lecę z nią, różę trzyma w dłoni'

Dzień dobry Polsko ....;)

Raczej witajcie Niemcy.
Nowego hymnu lepiej się zacznij uczyć, zamiast plugawić nazwę naszej Ojczyzny w swoich sprzedajnych ustach.
Za garść srebrników oddacie Niemcom wszystko...

Ty pewnie u niemca robisz i zaraz: ja ja her bauer, naturlisch, kein problem, danke schon.

A ostał się jeszcze jakiś polski przemysł w okolicy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Mina niezalogowany
17 października 2023r. o 14:04
~~Czerwonozłoty Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mietek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonozłoty Kiścień napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Cytryniec napisał(a): Nie chodzi mi o jakiś mecz. Chodzi o kraj. Naszą Ojczyznę .

'a po nocy przychodzi dzień...a po burzy spokój...(...)
...........................
.............................
Zawirował z nami dwór, rudych włosów płomień
Nad górami lecę, lecę z nią, różę trzyma w dłoni'

Dzień dobry Polsko ....;)

Raczej witajcie Niemcy.
Nowego hymnu lepiej się zacznij uczyć, zamiast plugawić nazwę naszej Ojczyzny w swoich sprzedajnych ustach.
Za garść srebrników oddacie Niemcom wszystko...

Ty pewnie u niemca robisz i zaraz: ja ja her bauer, naturlisch, kein problem, danke schon.
A ostał się jeszcze jakiś polski przemysł w okolicy?


No właśnie. Jest jaka firma polska w okolicy. I nie pytam tu o handlarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
17 października 2023r. o 15:31
Elektrownia i kopalnia Turów? Też chcecie zamknąć? Wyroki tsule czeba wykonać i sobie prąd odciąć? Tak przegłosowali dolnoślązacy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja gut niezalogowany
17 października 2023r. o 15:46
Bad Element, Elektros, Amma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 16:40
no jak tam piSSdzielce?...doszliście już do siebie po tej katastrofie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halina niezalogowany
17 października 2023r. o 16:51
~~Złotawa Sałata napisał(a): no jak tam piSSdzielce?...doszliście już do siebie po tej katastrofie? ;D





Kolejny nieświadomy . Wybory wygrało PiS. Sama Platforma Osłów miała zaledwie 15% głosów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
17 października 2023r. o 16:54
~~Halina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): no jak tam piSSdzielce?...doszliście już do siebie po tej katastrofie? ;D





Kolejny nieświadomy . Wybory wygrało PiS. Sama Platforma Osłów miała zaledwie 15% głosów!

Z tego co słyszałem to PiS i Trzecia Droga mają tworzyć nowy rząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł niezalogowany
17 października 2023r. o 16:57
~~Halina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): no jak tam piSSdzielce?...doszliście już do siebie po tej katastrofie? ;D





Kolejny nieświadomy . Wybory wygrało PiS. Sama Platforma Osłów miała zaledwie 15% głosów!

Oby twojej matce nie zapłacili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza