Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 19:07
a gdzie to mnie ''zaorałeś''? ;D
nie błaźnij się ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gaweł niezalogowany
17 października 2023r. o 19:23
Co było ślubowane w Sopocie? uroczyście?
Na drugi dzień po wyborach misły być odblokowane pieniądze z KPO.
Było ślubowanie w Sopocie?
No to teraz mnie "zaoraj":D hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 19:36
~~Gaweł napisał(a): Co było ślubowane w Sopocie? uroczyście?
Na drugi dzień po wyborach misły być odblokowane pieniądze z KPO.
Było ślubowanie w Sopocie?
No to teraz mnie "zaoraj":D hahaha


a jednak z ciebie zwykły dur.eń...;D
daj linka do tego ''ślubowania''

czy ty potrafisz zrozumieć fakt że nie ma jeszcze NOWEGO rządu a stary właśnie to wszystko spierd... ł?
a gdyby ktoś powiedział -''natychmiast po wygranych wyborach odzyskamy kasę '' to oczekiwał byś że o 22-ej już będzie siedział w samolocie do Brukseli?
ty wiesz co oznaczają procesy chociażby legislacyjne?... że aby cokolwiek teraz załatwiać musi się ukonstytuować nowy sejm i nowy rząd?
teraz jak zwykły ,najzwyklejszy idio.t.a czepiasz się zwykłych słów czy określeń często traktowanych jako metafory...
wiesz co to jest ?

ja ci tu oszołomie przypomnę jak to twoje piSSdzielce w dwóch kampaniach wyborczych obiecywali to że zaraz po wygranych wyborach ściągną do Polski wrak ''tutki'' ...ściągnęli? ...mieli na to osiem lat...;D ;D ;D
więc pomyśl o tym zanim po raz kolejny zrobisz z siebie dur.n.ia...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~te pieniądze sie nam należały niezalogowany
17 października 2023r. o 19:37
~~Gaweł napisał(a): Co było ślubowane w Sopocie? uroczyście?
Na drugi dzień po wyborach misły być odblokowane pieniądze z KPO.
Było ślubowanie w Sopocie?
No to teraz mnie "zaoraj":D hahaha


Takiego złodziejstwa jak to wasze, Poputczyków i Sprzedawczyków, to nie było ani za postkomuchów ani za platfusów. I takiej głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 19:49
ja teraz czekam na kolejną porażkę piSSdzielców a taka nastąpi jak tzw. amen w pacierzu...
kiedy to będzie ?...ano w chwili kiedy piSSdzielcy będą chcieli powołać swój ''rząd''
jak oni chcą to zrobić nie wiem biorąc pod uwagę zwykłą statystykę ...;D
gdzie oni chcą znaleźć ''koalicjanta'' też nie wiem bo w chwili obecnej wszyscy otwarcie mówią że ich udział w ''koalicji'' jest wykluczony.. ;D

to będzie więc kolejna porażka ,kolejne upokorzenie ni tylko dla piSSdzielców ale i dla mkkwacza...
czyż to nie piękna perspektywa? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
17 października 2023r. o 19:51
https://www.money.pl/gospodarka/marek-belka-ostrzega-to-bylby-najwiekszy-blad-nowego-rzadu-6953195148798880a.html


Że środkami z KPO są 2 problemy. Pierwszy to Duda który je blokuje a drugi to czas żeby zdążyć je wydać. Wszystkiemu winien jest pis, kaczynski, morawiecki, ziobro i Duda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
17 października 2023r. o 19:51
Wy tu takie bzdury ,a gościu zabijał ludzi tłuczkiem do mięsa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gaweł niezalogowany
17 października 2023r. o 19:55
Nie odposuwał byś mi sałata czy jak ci tam gdyby to cie nie bolało. To ślubowanie w Sopocie.
Mam rację, to musisz przyznać.
Ślubowanie czy przyrzeczenie padło i to jest fakt.
Zaprzeczasz temu faktowi sałata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza