Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~wwwlucjanocicepl niezalogowany
25 października 2023r. o 20:53
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): wiem ,wiem...;D
kiedy dostajesz zbyt trudne pytania jak zwykle chamiejesz...;D
bo to prostsze niż odpowiedź na pytanie...



Ty byłeś i jesteś chamem od urodzenia , prowokujesz , jak dostaniesz to na co zasługujesz jęczysz , stękasz .








Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:47:Jak czytam zwolenników Totalnej opozycji , antypisowców gotowych zostać poddanymi Niemiec i Brukselskiego lewactwa poprę wszystkie strajki Solidarności , jak będzie trzeba to wezmę w nich udział .
Szykują nam Związek Socjalistycznych Republik Niemieckich .


Komu agencie Polskie truskawki sprzedawales ?NIEMCOM !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 20:53
a gdzie ja ciebie czymś prowokowałem ?...ty do każdego kto zada ci trudne a zwłaszcza obalające twoje mity pytanie od razu chamiejesz...;D
to właśnie pokazuje że ty nigdy nie dojrzejesz do dyskusji ...
musisz to do siebie przyjąć i się z tym pogodzić ...jesteś na to zbyt ograniczonym typem...
typem o zbyt już rozwiniętych w tobie skłonnościach socjopatycznych...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 20:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): wiem ,wiem...;D
kiedy dostajesz zbyt trudne pytania jak zwykle chamiejesz...;D
bo to prostsze niż odpowiedź na pytanie...



Ty byłeś i jesteś chamem od urodzenia , prowokujesz , jak dostaniesz to na co zasługujesz jęczysz , stękasz .








Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:47:Jak czytam zwolenników Totalnej opozycji , antypisowców gotowych zostać poddanymi Niemiec i Brukselskiego lewactwa poprę wszystkie strajki Solidarności , jak będzie trzeba to wezmę w nich udział .
Szykują nam Związek Socjalistycznych Republik Niemieckich .Dopisane 25.10.2023r. o godz. 20:50:
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): uciekaj mysz...lisku :D do nory ...uciekaj...

Lucjan napiszę ci coś na zdrowy sen...
ty nigdy nie przestaniesz być fałszywy...;D


A ty nigdy nie przestaniesz być kilkulicowym hipokrytą .

;D
''kilkulicowym hipokrytą'' ?
ło matko bosko...
gdzieś ty to kmiotku ''wyguglał ''? ;D



to dla ciebie Lucuś ...i o tobie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 21:00
~~Pozłocista Brodia napisał(a): a gdzie ja ciebie czymś prowokowałem ?...ty do każdego kto zada ci trudne a zwłaszcza obalające twoje mity pytanie od razu chamiejesz...;D
to właśnie pokazuje że ty nigdy nie dojrzejesz do dyskusji ...
musisz to do siebie przyjąć i się z tym pogodzić ...jesteś na to zbyt ograniczonym typem...
typem o zbyt już rozwiniętych w tobie skłonnościach socjopatycznych...;D



Gwarantuję że jak skończysz z wycieczkami osobistymi i epitetami przestaniesz być kilkulicowym chamskim hipokrytą będziesz traktowany jak człowiek , nie zaczepiaj i nie stękaj " niewinna" dziecino .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
25 października 2023r. o 21:04
Kto blokuje wpisy ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 21:05
twoje ''gwarancje'' Lucuś to sobie możesz rozbić o kant dupeczki...;D
szybciej zawierzę wściekłej kunie niż tobie...

mówisz ''wycieczki osobiste '' ?
a twoja dzisiejsza o Palikocie i alkoholu? ;D

''umoralniacz '' się znalazł...HAHAHAHAHAHA

Lucuś i ''gwarancje'' ale ''jaja'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 21:06
~~Jurek napisał(a): Kto blokuje wpisy ???

jak to kto?
ktoś kto pilnuje tu porządku...
to chyba normalne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 21:09
~~wwwlucjanocicepl napisał(a): Komu agencie Polskie truskawki sprzedawales ?NIEMCOM !!



Polskiemu przedsiębiorcy za złotówki , on na polskim targowisku Niemcom , ja jakbym miał takie możliwości , miał jak on pawilon przy granicy robiłbym to samo .
Zakupy często robię w niemieckim kauflandzie , oddzielam chciejstwo niemieckich polityków od zwykłych Niemców .
Ty tego nie zrozumiesz , nie potrafisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu