Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~JamesJag niezalogowany
25 października 2023r. o 21:12
https://goo.su/4nGJL

https://goo.su/iPshlsp


https://goo.su/4nGJL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
25 października 2023r. o 21:12
~~Pozłocista Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Kto blokuje wpisy ???

jak to kto?
ktoś kto pilnuje tu porządku...
to chyba normalne...


Jaki porządek tu jest Janusz ??
jak zwyzywam prezesa PiS to będziesz mi bił brawo , jak odwrotnie nie wchodzi hi he hi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 21:20
~~Pozłocista Brodia napisał(a): kmiotku '


Ja kmiotek Ty KMIOT , widzisz różnicę kmiocie .



Dopisane 25.10.2023r. o godz. 21:20:

~~Pozłocista Brodia napisał(a): mówisz ''wycieczki osobiste '' ?
a twoja dzisiejsza o Palikocie i alkoholu? ;D



Stanąłeś w obronie kolegi , brawo , tak trzymaj , dlatego nie przypomnę jak jego obrażałeś , to nie przeszłoby mi przez gardło , staczasz się poniżej dna szamba cytując fragment wyjęty z kontekstu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 21:27
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Kto blokuje wpisy ???

jak to kto?
ktoś kto pilnuje tu porządku...
to chyba normalne...

Jaki porządek tu jest Janusz ??
jak zwyzywam prezesa PiS to będziesz mi bił brawo , jak odwrotnie nie wchodzi hi he hi

''wali mnie to'' czy zwyzywasz mkkwacza czy go wycałujesz...;D
twój brachol kilka dnie wstecz wyzywał mnie od ''kanalii '' dzisiaj od ''bydlaków'' ;D
to jest ten wasz ''porządek'' Jurek? ;D

teraz tu pierd...li że ja staję w czyjejś obronie a przecież pokazałem mu kto tu w istocie robi ''osobiste wycieczki'' ;D
bo dupek mnie to zarzucał....;D

a to na dobranoc...
żebyście się zekupczy...i w gacie jedno zawsze będziecie mieli po lewej...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 21:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a)

Stanąłeś w obronie kolegi , brawo , tak trzymaj , dlatego nie przypomnę jak jego obrażałeś , to nie przeszłoby mi przez gardło , staczasz się poniżej dna szamba cytując fragment wyjęty z kontekstu .

nie ja a ty tu piszesz do swojego kolegi...nie przypomnisz?...a przypominaj Lucuś ...;D
ciekawe czy dzisiaj przeszło by ci przez gardło to co kiedyś na mnie tu wypisywałeś?
ja nie tylko pamiętam a nawet mam tego ''zrzuty'' ;D
więc nie jęcz tu i nie lamentuj...
przypomnę ci jak to ostatnio przepraszałeś za ''ciocie'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 21:40
dobra...czas się szykować do ''szkiełka '' ;D
bo jutro od nowa Polska Ludowa...;D

to nara...
do porannej kawki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasna deklaracja niezalogowany
25 października 2023r. o 21:43
~~Jasna deklaracja napisał(a): Doopa Rzeczypospolitej stwierdziła ze najważniejsze dla Polski są kwestie ZIELONEJ ENERGII tej którą z PiS em totalnie rozłożyli.
Fakty wskazują że ważniejsze jest trwanie przy korycie PiS u do ostatniej możliwej chwili . I realizacja poleceń z Nowogrodzkiej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2023r. o 21:45
~~Pozłocista Brodia napisał(a): nie ja a ty tu piszesz do swojego kolegi...nie przypomnisz?...a przypominaj Lucuś ...;D
ciekawe czy dzisiaj przeszło by ci przez gardło to co kiedyś na mnie tu wypisywałeś?
ja nie tylko pamiętam a nawet mam tego ''zrzuty'' ;D
więc nie jęcz tu i nie lamentuj...
przypomnę ci jak to ostatnio przepraszałeś za ''ciocie'' ;D



Zawodzi Ciebie pamięć , bardzo mi przykro , przypomnę nie dosłownie ale coś w tym sensie - Janusz obaj siebie obrażaliśmy używając słów które nigdy nie powinny paść , mam nadzieję że jest to już przeszłość .
Wróciłeś do przeszłości nie powiem że w stu procentach ale bardzo blisko stu .
Moja dewiza się nie zmieniła , spoliczkowany odpowiadam tym samym .
Wróć do okresu po naszej " zimnej wojnie " nie obrażaj , nie będziesz obrażany , mnie Twoje obelgi nie ruszają , Ciebie jak pisałeś moje też nie więc skończ z tym a zobaczysz pozytywne efekty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza