Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak poszło w wyborach "naszym" kandydatom?
~~Malkon niezalogowany
17 października 2023r. o 10:55
Młody, pierwszy start, brak umiejętności lawirowania w meandrach polityki, mimo przegranej to i tak uzyskał dobry wynik. Sądziłem, że pan Pogoda, przy jego "silnej" kampanii wizualnej u nas i w sąsiednich powiatach uzyska lepszy wynik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Jeżyna niezalogowany
17 października 2023r. o 11:05
~~Złotawordzawa Gunera napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowoczerwony Łubin napisał(a): zaprzedał zdrowie ludzi z powiatu to mu podziękowali, czego się spodziewał?????? 2 lata brak dostępu do lecznictwa bo baraki covidowe i lans w tv był ważniejszy, ludzie nie są ...ami i takie rzeczy pamiętają!!!!!!!!!!!Zastosowana autokorektaI patrzę I uśmiecham się...patrzę na desperacja Romana i Gabrysiaka w promowaniu Barczyka ...błogosławieństwo i wspieranie Przybylskiego....uruchomienie..mediów lokalnych..I regionalnych..I uczestnictwo w otwarciach przedszkola i innych eventow które Roman robi ...I chce Narodzenia gwiazdy...Ale Barczyk to nie Lady Gaga...mimo 900 banerów. Naczep z banerami znanego przedsiębiorcy.. z Z.. nachallnej propagandzie.w szpitalu w Bolcu i Zgorzelcu.gazetek w Koleji Dolnośląskiej. ...a przedewszystkim długów szpitala w opozycji świetlanego wykreowanego wizerunku... I ten ZONK ZE BEZPARTYJNI NIE UZYSKALI NAWET 3 PTOCENT BY ZGARNAC SUBWENCJE..A PRZEGRALI Z KRETESEM. TYKE SRODKOW NA CAŁĄ TA SZOPKE ...SYNAtor nie został senatorem....Bezpartyjni na lokalnym rynku przegrani a wybory samorządowe nie długo...będzie nowy rząd a wsparcia Marszałka Przybylskiego już nie będzie i milionów od Wojewody....immunitetu brak dla Barczyka a będą rozliczenia i długi szpitala wzrosną.
SŁABO TO BEZPARTYJNYM WYSZLO.. I CIEMNOSC WIDZE CIEMNOSCCzas zapłaty za sprawowane urzędów i wycięcia szpitala na 2lata...To taka laurka z podziękowaniem dla RomNa,Gabrysiaka i Barczyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andrzej Gałecki niezalogowany
17 października 2023r. o 11:32
mina na zdjęciu oddaje wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
17 października 2023r. o 11:37
Jest sukces Bezpartyjnych, to Barczyk pomógł Ślusarzowi przegrać Senat. Trzeba to docenić. Służba zdrowia powinna sobie pomagać, jeżeli nie pomaga pacjentom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółta Kosodrzewina niezalogowany
17 października 2023r. o 11:58
nie widzialem kandydatki z Treciej Drogi p.Soni zadnych banerów i plakatów nic w mediach nie bylo o Niej w przeciwienstwie do innych co tak dumnie przystroili miasto plakatami ze swoim wizerunkiem -nie kumam dlaczego bylo tak słabe nagłosnienie w/w pani S.T -druga kandydatka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obywatel niezalogowany
17 października 2023r. o 13:16
Zgadzam się z przedmówcą, myśle że nie każdy w naszym mieście może być tak faworyzowany jak inni startujący do sejmu a zwłaszcza jak osoby już będące wcześniej u władzy które były już w sejmie i starując do sejmu ponownie wygrywają wybory zamiast odstąpić miejsca nowym którzy mogą coś zmieć. Po mimo tego pozdrawiam panią Sonię T.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Cypryśnik niezalogowany
17 października 2023r. o 13:45
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Klęska Bezpartyjnych widoczna aż na dłoni!

Mina nie tęga hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
17 października 2023r. o 15:11
kinga sie tak rozplakatowala i i tak malo glosów? oj chyba trzeba bedzie powtórzyc marsz równosci, jak narazie kazdy kto oddal glos zapewne dostanie w ramach podziekowania miske ryzu-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza