Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Łajba" rozebrana. Na jej miejscu ma powstać pomost za prawie 700 000 złotych!
~~Żółtobrunatna Firletka niezalogowany
24 października 2023r. o 10:49
~~1 napisał(a): Czy ktoś mi wytłumaczy po co na stawiku pomost. Wokół są ławki. Po jakiego groma pomost? I to jeszcze za taką kasę.

Bo nasz Car chyba już znudził się władzą i robi wszystko by go ponownie nie wybrano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienisty Wilec niezalogowany
24 października 2023r. o 11:08
ra
~~Żółtobrunatna Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~1 napisał(a): Czy ktoś mi wytłumaczy po co na stawiku pomost. Wokół są ławki. Po jakiego groma pomost? I to jeszcze za taką kasę.

Bo nasz Car chyba już znudził się władzą i robi wszystko by go ponownie nie wybrano.

Ratuszowy mysli perspektywicznie nie bedzie tszeba do Sopotu jechac tylko w Bolcu bedzie a to juz oszczednosci dla mieszkacow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
24 października 2023r. o 11:20
~~Płomienisty Wilec napisał(a): ra
Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatna Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~1 napisał(a): Czy ktoś mi wytłumaczy po co na stawiku pomost. Wokół są ławki. Po jakiego groma pomost? I to jeszcze za taką kasę.

Bo nasz Car chyba już znudził się władzą i robi wszystko by go ponownie nie wybrano.
Ratuszowy mysli perspektywicznie nie bedzie tszeba do Sopotu jechac tylko w Bolcu bedzie a to juz oszczednosci dla mieszkacow

gorzej jak wprowadzi wejsciowke na poziomie sopockiej :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Firletka niezalogowany
24 października 2023r. o 11:24
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a): ~~Płomienisty Wilec napisał(a): raKtoś napisał: ~~Żółtobrunatna Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~1 napisał(a): Czy ktoś mi wytłumaczy po co na stawiku pomost. Wokół są ławki. Po jakiego groma pomost? I to jeszcze za taką kasę.

Bo nasz Car chyba już znudził się władzą i robi wszystko by go ponownie nie wybrano.
Ratuszowy mysli perspektywicznie nie bedzie tszeba do Sopotu jechac tylko w Bolcu bedzie a to juz oszczednosci dla mieszkacow
gorzej jak wprowadzi wejsciowke na poziomie sopockiej :D:D

Jak go znam, to razy 2, a może nawet 3.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~masakra niezalogowany
24 października 2023r. o 11:32
Pomost na stawie za 700k ?? Na basen odkryty to kasy nie ma?? Bardzo przemyślana decyzja. Gratulacje dla włodarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Fiołek niezalogowany
24 października 2023r. o 12:09
~~1 napisał(a): Czy ktoś mi wytłumaczy po co na stawiku pomost. Wokół są ławki. Po jakiego groma pomost? I to jeszcze za taką kasę.


I o to właśnie chodzi. Żeby upłynnić kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Sośnica niezalogowany
24 października 2023r. o 12:48
Ano po to aby rozwiązać sprawę alkoholików w Bolesławcu - niech sobie popływają to może przejaśni im się w głowach a, że któryś utonie to pewnie mała strata.
Pytanie : po co niszczyć wizerunek stawu, który bez mola jest zjawiskowy ,molo go tylko zeszpeci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gąska pipa niezalogowany
24 października 2023r. o 13:03
~~1 napisał(a): Czy ktoś mi wytłumaczy po co na stawiku pomost. Wokół są ławki. Po jakiego groma pomost? I to jeszcze za taką kasę.


Nasz ukochany Prezes Miasta, Prezydent Podwórka, Król Marlon Bando Drugi, Car Bolca, Cesarz Bolesławca będzie stał na pomoście i wygłaszał przemówienia, które będą gromko oklaskiwane przez licznie zebrane społeczeństwo siedzące na ławkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego