Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skąd się wzięła Łajba?
29
Bernard
27 października 2023r. o 18:14
~~Pomarańczowoczerwony Ognik napisał(a): Pamiętacie, ile wtedy wygraliśmy z tym Sanokiem? Nie mogę sobie przypomnieć…

4:2

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dziunia niezalogowany
27 października 2023r. o 19:24
Oczywiście trzeba komuś dowalić jak jest z opozycji: metoda PO,udawać można bezpartyjnego ale charakteru ta władza nie zmienia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
27 października 2023r. o 19:35
~~Dziunia napisał(a): Oczywiście trzeba komuś dowalić jak jest z opozycji: metoda PO,udawać można bezpartyjnego ale charakteru ta władza nie zmienia!

Znam osobę która śpiewała hymn Bc W Boleslawcu nad Bobrem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roger niezalogowany
27 października 2023r. o 19:36
Szkoda, ruchałem tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yagi niezalogowany
27 października 2023r. o 19:41
Zależy kto kogo zna i z kim trzyma . Nie oszukujmy się, gdyby to zrobił jakiś zwykły człowiek to zaraz by się znalazły odpowiednie służby i stosowną kara .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maryna niezalogowany
27 października 2023r. o 19:45
Hmm pracowałem przy budowie tego lokalu . Nawet podpisałem się w trakcie malowania dwuteownika na którym oparta była łajba (pomost). Potem troszkę pracowałem sprzedać tam popcorn, lody, pracując w kuchni. Co to były za czasy. Ehhh. Mało kto wie ale właścicieli było dwóch nie tylko Pan Dariusz ale i Pan Tadeusz, którego Pan Mucha ładnie mówiąc lekko "wyd...ł" było kilka spraw w sądzie.Ci co znają to wiedza. Szkoda gadać. Nie gloryfikujmy zmarłych, którzy nie byli tak święci za życia jakby się mogło wydawać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Głóg niezalogowany
27 października 2023r. o 20:44
A mnie tam niejednokrotnie wydymali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
27 października 2023r. o 21:34
"Konserwator uznał, a minister potwierdził, że drewniany pomost jest elementem obcym stylowo dla przestrzeni plant. Niszczy czytelny pierwotny układ przestrzenny parku, którego centralny element stanowi staw z wyspą przylegający do klasycyzującego zespołu zabytkowego Odeonu."


Ciekawa jestem z jakiego materiału będzie wykonane nowe molo?
Skoro drewniany pomost (tym jest właśnie molo) niszczy układ przestrzenny parku.
:D

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza