Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~8 gwiazdk niezalogowany
22 listopada 2023r. o 17:07
~~8 gwiazdk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Celina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): no chyba zbliża się głosowanie...
czyli niedługo kolejny kopniak w dupska piSSdzielców....
uwielbiam te chwile kiedy wyją....



Jeszcze troszeczkę, a naród przegoni Rudego żelazną miotłą. Już się do tego szykuje. Najpóźniej w maju przyszłego roku. To co robi Koalicja to zamach na większość polskiego społeczeństwa i parlamentarną. Czyżby powrót rządów sanacji?
Przygłupie nas jest 12 milionów a was pisdzielców 7 więc zamknij mordę bo kto kogo pogoni to my zdecydujemy .

Zapomniałem dodać ,że z tych 7 milionów to 6 milionów emerytów i rencistów którzy chodzą z balkonikiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nie lękajcie się niezalogowany
22 listopada 2023r. o 17:32
~~8 gwiazdk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Celina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): no chyba zbliża się głosowanie...
czyli niedługo kolejny kopniak w dupska piSSdzielców....
uwielbiam te chwile kiedy wyją....



Jeszcze troszeczkę, a naród przegoni Rudego żelazną miotłą. Już się do tego szykuje. Najpóźniej w maju przyszłego roku. To co robi Koalicja to zamach na większość polskiego społeczeństwa i parlamentarną. Czyżby powrót rządów sanacji?
Przygłupie nas jest 12 milionów a was pisdzielców 7 więc zamknij mordę bo kto kogo pogoni to my zdecydujemy .
Zapomniałem dodać ,że z tych 7 milionów to 6 milionów emerytów i rencistów którzy chodzą z balkonikiem .


Ale jakie pokończone szkoły , podstawowa , zawodowa , jest moc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 17:42
~~Irezyna płowa napisał(a): Lucjan został zdekonspirowany. A tak się tu wysilał biedaczyna ,tak prowokował myśląc że taki ,,cfany ''[/c

Widzę że jest ktoś cfańszy ode mnie , nie wiem co masz na myśli , wiem jedno z myśleniem u Ciebie bardzo kiepsko .

Apel do mojego dublera - pisz jak najwięcej używając mojego linku , " cwaniaki " dostarczą nam rozrywki .
Pozdrawiam dublera .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dubler niezalogowany
22 listopada 2023r. o 17:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Irezyna płowa napisał(a): Lucjan został zdekonspirowany. A tak się tu wysilał biedaczyna ,tak prowokował myśląc że taki ,,cfany ''[/c

Widzę że jest ktoś cfańszy ode mnie , nie wiem co masz na myśli , wiem jedno z myśleniem u Ciebie bardzo kiepsko .

Apel do mojego dublera - pisz jak najwięcej używając mojego linku , " cwaniaki " dostarczą nam rozrywki .
Pozdrawiam dublera .



Lucjan przypomnij temat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Pierwiosnek niezalogowany
22 listopada 2023r. o 17:55
... dziś nie traktujcie moich postów poważnie ... D /
nie wiem .... co się ze mną ... dzieje .. D
mam czasami majaki ... właśnie mi przeszło ... D/
kolejne moje wpisy .. będą już tylko i wyłącznie prawdziwe ... D/
niemogący się logować Janusz ... D/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 18:06
dobrze ci idzie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 18:06
~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): ... dziś nie traktujcie moich postów poważnie ... D /
nie wiem .... co się ze mną ... dzieje .. D
mam czasami majaki ... właśnie mi przeszło ... D/
kolejne moje wpisy .. będą już tylko i wyłącznie prawdziwe ... D/
niemogący się logować Janusz ... D/

tylko jak widzisz ''nie zdanżasz'' dupku...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
22 listopada 2023r. o 18:13
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomidorowy Pierwiosnek napisał(a): ... dziś nie traktujcie moich postów poważnie ... D /
nie wiem .... co się ze mną ... dzieje .. D
mam czasami majaki ... właśnie mi przeszło ... D/
kolejne moje wpisy .. będą już tylko i wyłącznie prawdziwe ... D/
niemogący się logować Janusz ... D/

tylko jak widzisz ''nie zdanżasz'' dupku...;D



A co tam u tego Żełeńskiego , poddał się wam ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza