Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 22:02
~~Niebieskawozielony Słoneczniczek napisał(a): Przypomnę ci tylko jak to wyzywałeś wszystkich od nieuków płaskoziemców i foliarzy tych którzy nie chcieli przyjąć cudownego eliksiru.



Co do płaskoziemców i foliarzy potwierdzam , nadal tak uważam , pisałem tak o ludziach zaprzeczających osiągnięciom naukowym , są to powszechnie używane określenia wobec takich ludzi .

Nieuki to twój dodatek i delikatnie mówiąc kłamstwo , nie wymienię jak mnie nazywano .

Tu nie będę pisał delikatnie , jest podłym i niegodziwym kłamstwem pisanie że używałem tych określeń wobec przeciwników szczepień , zawsze pisałem o dobrowolności szczepień , popierałem je i sam się szczepiłem .
Spytam ciebie gdzie są te negatywne skutki szczepień , gdzie te masowe zgony po pół roku po zaszczepieniu , po dwóch latach całkowity ARMAGEDON zaszczepionych .
Covid nadal jest obecny , nadal ludzie chorują , jest jak grypa i wiele innych chorób wirusowych .



Dopisane 22.11.2023r. o godz. 22:02:

~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): ojojoj...
proszę nie przypominać takich spraw Lucjanowi bo zwyzywa od ''mend'' co będzie w jego mniemaniu ''adekwatną odpowiedzią'' ;D



Bardziej pasowałoby to co Ty o innych piszesz NIEUKU , KMIOCIE .
Dla mnie są tylko foliarzami ( pejor. osoba, która wierzy w teorie spiskowe, zjawiska paranormalne, pseudonaukowe teorie itp.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konwalia ogrodowa niezalogowany
22 listopada 2023r. o 22:07
Ten Lucjan to krzykacz i wichrzyciel .Człowiek pełen pogardy do innych którzy tu staną mu okoniem a jego zakłamanie najlepiej obrazuje fakt że nawet w obliczu oczywistych faktów będzie im zaprzeczał. W medycynie ma to swoje określenie a w literaturze takie zachowanie najlepiej nakreślił Freud.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cha cha cha cha niezalogowany
22 listopada 2023r. o 22:09
Pan Lucjan katolik pisze o dokonaniach nauki. Nauka dowiodła że nie ma zadnego Boga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 22:10
PanM napisał(a): W Rosji komunizmu nigdy nie było.



Przemku zachowaj swoje " mądrości " dla siebie , rozszyfruj nazwę rządzącej przez lata partii ZSRR , przypomnę chodzi o KPZR .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Himera wielolistna niezalogowany
22 listopada 2023r. o 22:12
Lucjan co tydzień widzi go w kościele klęcząc w pierwszym rządzie ale zaraz po wyjściu o nim zapomina by siać tutaj swój ,,krześcijański jad''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 listopada 2023r. o 22:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): W Rosji komunizmu nigdy nie było.



Przemku zachowaj swoje " mądrości " dla siebie , rozszyfruj nazwę rządzącej przez lata partii ZSRR , przypomnę chodzi o KPZR .



Przestań tu panie z tymi farmazonami. W nazwie KPZR jest tyle samo prawdy co w nazwie twojej partii czyli PiS.
Rozszyfruj tu ją .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 22:20
PanM napisał(a): Chociaż po ostatniej Twojej " akcji" uważam że Ty nawet nie rozumiesz zwrotu "WYCIECZKI OSOBISTE



Ja nie rozumiem Ty bez wycieczek osobistych nie potrafisz żyć , mam do Ciebie prośbę , zapomnij o mnie ja zapomnę o Tobie .
O ile dobrze pamiętam jesteś tu jedynym oskarżonym za oszczerstwa i wyrokiem sądu przez tydzień przepraszałeś .

Dobranoc klakierze Janusza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 listopada 2023r. o 22:22
Sprawdza się .Nie odpowiada na pytania i ucieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza