Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Kryminał dla pisowców niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:54
https://youtu.be/ONT9jaU3JuQ?si=2PJItv_eYIQgnTgd

To jest kryminał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:55
~~Trudno nadążyć napisał(a): "Autorytet" - "ja życzyłem sobie zakończenia tej wojny bo jej koniec to bezpieczeństwo Polski i bezpieczeństwo Europy..." :D:D

No trudno o większą głupotę

a potrafisz wytłumaczyć dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 21:20
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): no właśnie ...wszyscy którzy chcą ci coś uzmysłowić to ''mendy'' i ''kanalie'' ...teraz ''konował'' to wręcz pieszczota po tym jak ci postawił diagnozę -słuszną zresztą- że wszystkich obrażasz...;D
ilu masz ''guru''?
mkkwacz ...anton ''dron'' ...''budyń'' ...matoł-usz...nie wiem jak określić twojego ''dudu'' ;D



Przepraszam że komuś przyznałem tytuł na który Pan " panie konował" bardziej zapracował , rozumiem oburzenie .



Dopisane 22.11.2023r. o godz. 21:20:

~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): ilu masz ''guru''?
mkkwacz ...anton ''dron'' ...''budyń'' ...matoł-usz...nie wiem jak określić twojego ''dudu'' ;D



Odwdzięczę się tym samym , twoi guru to komuniści z Putinem na czele , nie będę ich wymieniał ale o Jaruzelskim i Kiszczaku trudno niw wspomnieć , a zapomniałem o największym twoim guru Urbanie ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 21:31
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): ilu masz ''guru''?
mkkwacz ...anton ''dron'' ...''budyń'' ...matoł-usz...nie wiem jak określić twojego ''dudu'' ;D


Odwdzięczę się tym samym , twoi guru to komuniści z Putinem na czele , nie będę ich wymieniał ale o Jaruzelskim i Kiszczaku trudno niw wspomnieć , a zapomniałem o największym twoim guru Urbanie ,

a nie sądzisz że tych o których tu piszesz łatwiej dopasować do tych których ja wymieniłem?
no fakt z Urbanem może być problem bo łatwiej by było dopasować go do ciebie...
nikt tak jak ty przecież nie chwali tu rządu piSSdzielców a to idealnie wpisuje się w ramki jakie kiedyś Urban dopasował do PZPR...
a to pokazuje że czegoś jednak potrafisz się nauczyć...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Słoneczniczek niezalogowany
22 listopada 2023r. o 21:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ...Kiszczaku trudno niw wspomnieć , a zapomniałem o największym twoim guru Urbanie ,


Przypomnę ci tylko jak to wyzywałeś wszystkich od nieuków płaskoziemców i foliarzy tych którzy nie chcieli przyjąć cudownego eliksiru.
A teraz dzięki działaniom twoich mafiozów-guru Szumowski-Niedzielski, Pfizer żąda od Polski 30mld (miliardów!)
Uważam że powinniście to zapłacić z własnej kieszeni, wy wszyscy zwolennicy szprycowania.
Sprzedać was razem ze skarpetkami i zapłacić za waszą głupotę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 21:43
ojojoj...
proszę nie przypominać takich spraw Lucjanowi bo zwyzywa od ''mend'' co będzie w jego mniemaniu ''adekwatną odpowiedzią'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 listopada 2023r. o 21:45
M21W2
Odwdzięczę się tym samym , twoi guru to komuniści z Putinem na czele , nie będę ich wymieniał ale o Jaruzelskim i Kiszczaku trudno niw wspomnieć , a zapomniałem o największym twoim guru Urbanie ,
[/c napisał(a):
***********************************************************************************************************************************
Oj Lucjanie , ponosi Cię. Putin komunista ? To zwykły zamordysta. W Rosji komunizmu nigdy nie było. Pod jego pozorem tam i w kilku jeszcze krajach wprowadzono rządy partyjnego terroru. Pod przykrywką robotniczo chłopskiego interesu sprowadzono obywateli do roli darmowej siły roboczej . Nie odwzajemniając się jej nawet ekwiwalentem w posiłku.
To zwykli mordercy na fali ruchów wolnościowych " PROSTYCH NIEWYKSZTAŁCONYCH , BIEDNYCH I ZDESPEROWANYCH LUDZI .
Niestety część systemu rządzenia została przejęta z ZSRR wprost do Polski.
Łagodniejszą formę przybrała jedynie oligarchia gdyż nie było w Polsce tyle majątku publicznego na którym można się było uwłaszczyć. Ale oligarchia partyjna i to zaczęła starannie nadrabiać.
Bo jak twierdzą IN SIĘ TO WSZYSTKO PO PROSTU NALEŻY.
Jaruzelski i Kiszczak nie żyją . A Urban , był ich rzecznikiem. Czym różni się rzecznik PiS od Urbana ? Czym różni się TVP dzisiaj od TVP za komuny ? Lekko ci przychodzi Lucjanie miotanie epitetami , prywatnymi wycieczkami i zwykłymi łgarstwami aby tylko Twoje było na wierzchu.
Chociaż po ostatniej Twojej " akcji" uważam że Ty nawet nie rozumiesz zwrotu "WYCIECZKI OSOBISTE ". Miotasz wszystkim co Ci na jęzor napłynie.
Słusznie tu ktoś dostrzegł że wszystko i wszyscy którzy nie z Tobą są wrogami.
Dzisiaj w sejmie debata o in vitro . Ciekaw jestem reakcji prezydenta wszystkich PiS owców. A może doczekamy protestów związkowców .


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 21:46
na dzisiaj wystarczy ...
trzeba dać czas Luckowi na przetrawienie tego wszystkiego ....
pamiętaj Lucjan...mniej emocji chłopie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza