Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 20:20
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): gdzie tu wcześniej była jakaś ''obelga'' kierowana pod twój adres?



Dobrze , jak nazwanie mnie przez ciebie niukiem nie jest obelgą to ja skorzystam w twojej nauki i napiszę , nieuku nie pouczaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kacperek niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:22
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marekbuz napisał(a): Przychodzi Lucjan do lekarza;
Panie doktorze tracę pamięć
- od kiedy ?
- co od kiedy ?



Ty z tym problemem nie idź do lekarza , nie będzie w stanie pomóc .


Wiatr historii Lucek zmienia kierunek , widzę że ty,podobnie jak twój guru Macierewicz , idziesz w niepoczytalność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 20:33
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): teraz np. czytam o twoim Kornelku -w przerwie piszę z tobą ;D- i jakim był piewcą idei prokremlowskich...
czytam o nim i jego towarzyszach ...



Żałuję że nigdy nie spotkałem osobiście Kornela Morawieckiego , Ty ty na forum jesteś najbardziej prorosyjski wyznawcą ich polityki i ideologii , czytałem Twoje życzenia zwycięstwa Rosji nad Ukrainą , nie ważne dla Ciebie fakty , ważne pro rosyjskie komentarze .



Dopisane 22.11.2023r. o godz. 20:33:

~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): gdzie tu jakaś ''obelga''? ;D



Właśnie gdzie tu jakaś obelga , przeczytaj co Ty napisałeś o moim pierwszym wpisie , nie do końca wiem została zastosowana autokorekta , nie wiem co chciałeś zainsynuować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:37
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): teraz np. czytam o twoim Kornelku -w przerwie piszę z tobą ;D- i jakim był piewcą idei prokremlowskich...
czytam o nim i jego towarzyszach ...



Żałuję że nigdy nie spotkałem osobiście Kornela Morawieckiego , Ty ty na forum jesteś najbardziej prorosyjski wyznawcą ich polityki i ideologii , czytałem Twoje życzenia zwycięstwa Rosji nad Ukrainą , nie ważne dla Ciebie fakty , ważne pro rosyjskie komentarze .

a ja tam nie żałuję ...;D
ja z natury nie lubię ludzi chorągiewek...
ja jestem prorosyjski bo trzeźwo oceniam tą wojnę i to że Ukraina to przegrywa? ...nie tylko w wymiarze militarnym ale gospodarczym a głównie ludzkim?
nie pieprz tu Lucjan głupot że życzyłem Rosji zwycięstwa...
ja życzyłem sobie zakończenia tej wojny bo jej koniec to bezpieczeństwo Polski i bezpieczeństwo Europy...

ja tu mam prorosyjskie komentarze?...gdzie? ja tylko wieszczę klęskę Ukrainy...
taki to ze mnie ''wieszcz'' ;D
a to co piszę opieram też na komentarzach analityków wojennych...
ale ty wiesz lepiej ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 listopada 2023r. o 20:42
~~Kacperek napisał(a): Wiatr historii Lucek zmienia kierunek , widzę że ty,podobnie jak twój guru Macierewicz , idziesz w niepoczytalność



Dziękuję " panie konował " za diagnozę , lekarz z ciebie kiepski .
Iluż to ja mam guru trudno zliczyć , dopisany jeden więcej też się przyda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:43
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): teraz np. czytam o twoim Kornelku -w przerwie piszę z tobą ;D- i jakim był piewcą idei prokremlowskich...
czytam o nim i jego towarzyszach ...



Żałuję że nigdy nie spotkałem osobiście Kornela Morawieckiego , Ty ty na forum jesteś najbardziej prorosyjski wyznawcą ich polityki i ideologii , czytałem Twoje życzenia zwycięstwa Rosji nad Ukrainą , nie ważne dla Ciebie fakty , ważne pro rosyjskie komentarze .
Dopisane 22.11.2023r. o godz. 20:33:
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): gdzie tu jakaś ''obelga''? ;D


Właśnie gdzie tu jakaś obelga , przeczytaj co Ty napisałeś o moim pierwszym wpisie , nie do końca wiem została zastosowana autokorekta , nie wiem co chciałeś zainsynuować .

14240
M21W2
1 godz. 59 min. temu
~~Srebrzystobiała Tawułka napisał(a): a ty wolisz tyldować bo tak bezpieczniej ....;D



Tak napisałem jeden post aby pokazać takiej TYLDZIE jak TY jak ktoś robi z Ciebie DURNIA posługując się moim linkiem .
Ja jednorazowo zostałem tyldą ~~Pomidorowy Pierwiosnek

o to chodzi ?...gdzie w moim poście jest ''obelga''? ;D

ale ty już wspominasz o ''durniach''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:52
"Autorytet" - "ja życzyłem sobie zakończenia tej wojny bo jej koniec to bezpieczeństwo Polski i bezpieczeństwo Europy..." :D:D

No trudno o większą głupotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Tawułka niezalogowany
22 listopada 2023r. o 20:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kacperek napisał(a): Wiatr historii Lucek zmienia kierunek , widzę że ty,podobnie jak twój guru Macierewicz , idziesz w niepoczytalność



Dziękuję " panie konował " za diagnozę , lekarz z ciebie kiepski .
Iluż to ja mam guru trudno zliczyć , dopisany jeden więcej też się przyda .

no właśnie ...wszyscy którzy chcą ci coś uzmysłowić to ''mendy'' i ''kanalie'' ...teraz ''konował'' to wręcz pieszczota po tym jak ci postawił diagnozę -słuszną zresztą- że wszystkich obrażasz...;D
ilu masz ''guru''?
mkkwacz ...anton ''dron'' ...''budyń'' ...matoł-usz...nie wiem jak określić twojego ''dudu'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza