Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Szafranowy Chmiel niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:00
~~Pinochet napisał(a): [c


Znalazł się smakosz z Koziej Górki....Kiedy ostatnio byłeś w Biedronce? Jest wyśmienity wybór produktów. Chleba też jest do wyboru.I tańszy i droższy.Co najważniejsze wszystko świeże,bo obrót bardzo duży.


jeśli chleb z Biedronki to każdemu polecę chleb Nowodworski...
posypany makiem i zawsze chrupiąca skórka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Chmiel niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pampers pełny napisał(a): Macierewicz i kaczynski pierwsi staną przed komisją ds wpływów rosyjskich



Będzie to zgodne z prawem takim jak je rozumie Tusk i koalicja ośmiu gwiazdek .
Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:40:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): ozdoba jako minister ''bez teki'' ...;D
ozdoba jako ''ekspert'' ...;D

tylko konkretnie...od czego?
ile jeszcze godzin będzie ''ministrem''? ...chyba ze 250....no może 270...
no to przeliczcie mi tu piSSdzielskie głomby te 17 000zł jakie dostanie na stawkę godzinową i napiszcie ilu z was ma taką stawkę jak zapieprzacie na ''strefach'' czy po baderach i zenderach...;D

Ty PISSDZIELCU nie zadawaj pytań , napisz coś od siebie , zamiast sloganów podaj fakty .
Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:42:~~8 gwiazdk napisał(a): Żebyś ty kłamliwy pisowski cwelu zdechł .


Zapewne kolega Janusza , tego nie skrytykuje .
Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:43:Zapewne to post kolegi Janusz , tego nie skrytykuje - " Żebyś ty kłamliwy pisowski cwelu zdechł ."

Lucuś poluzuj gumkę ...poluzuj chłopie bo znowu cię ''nosi'' ;D
przecież ja właśnie podałem fakty....;D
a ty co?...dasz radę przeliczyć to co podałem powyżej?...nie dasz rady bo jesteś ''cienki boluś''

a co do tego co tak cię ubodło to czy właśnie mam sięgnąć do mojego ''ipeenku'' by przypomnieć ci jak pisałeś wielokrotnie do mnie ''parówo''? ;D
więc co tu ''jojczysz''? ;D
czyżby ból dupki że twój cenckiewiczowy ipn właśnie się posypał? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Enappeag niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:08
https://winsystem.xyz/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oj będzie się działo niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:12
uffff wreszcie dobrali się „Bolkowi” do dooooopska , prokuratura oskarża za fałszywe zeznania wskazując że jednak kilkanaście podpisów współpracownika TW Bolek są w stu procentach autentyczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypisior niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:13
https://www.youtube.com/post/UgkxKuPMKzR7tmMRrxyFjwL2p-JpkOEbNSTE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Chmiel niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:16
będzie się dopiero działo jak zaczną działać komisje ...
te trzy to preludium ...
taki ''supporcik'' przed prawdziwym koncertem...
ciekawe kto pierwszy zatańczy tam ''kazaczoka''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:17
~~Szafranowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): [c


Znalazł się smakosz z Koziej Górki....Kiedy ostatnio byłeś w Biedronce? Jest wyśmienity wybór produktów. Chleba też jest do wyboru.I tańszy i droższy.Co najważniejsze wszystko świeże,bo obrót bardzo duży.


jeśli chleb z Biedronki to każdemu polecę chleb Nowodworski...
posypany makiem i zawsze chrupiąca skórka...

Chleb słowiański też niezły.Duza bagietka jeśli dobrze wypieczona też ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Puszkinia niezalogowany
30 listopada 2023r. o 19:25
~~Szafranowy Chmiel napisał(a): będzie się dopiero działo jak zaczną działać komisje ...
te trzy to preludium ...
taki ''supporcik'' przed prawdziwym koncertem...
ciekawe kto pierwszy zatańczy tam ''kazaczoka''...;D

Wszystko będzie nielegalne,ale naród was rozliczy,stop bezprawiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.