Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

11445
PanM
30 listopada 2023r. o 13:56
Złotówka dla socjalistów . € DLA LUDZI UCZCIWEJ PRACY.
Gdyby tu było € dawno nie było by wielu problemów . Kredyty , franki , mieszkania i inflacja.
Niedorozwoje pisowskie postraszyli jeszcze głupszych od siebie że w krajach które przyjęły € jest wysoka inflacja .
Zapomnieli dodać że tam ludzie zarabiali po 500 € miesięcznie a ceny towarów tak jak w całej Unii.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Pysznogłówka niezalogowany
30 listopada 2023r. o 14:49
~~Bogota Boys napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szafranowy Chmiel napisał(a): ciekawe jak się teraz czują piSSdzielcy widząc jak ich własny pinokio klasycznie ''wydymał'' :D
muszą mieć niezły ''ból dupki'' ....HAHAHAHAHAHA...

Będziesz miał ten chleb PO 30ZŁ, a paliwo PO 15zł
więc zamknij japę


Żeby PiS na zawsze odleciał w pis-du gotów jestem zapłacić jeszcze więcej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Kolendryk niezalogowany
30 listopada 2023r. o 16:11
Resortowe dzieci jedzą chleb za 30 zł i benzynę za 15, hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
30 listopada 2023r. o 18:04
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bogota Boys napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szafranowy Chmiel napisał(a): ciekawe jak się teraz czują piSSdzielcy widząc jak ich własny pinokio klasycznie ''wydymał'' :D
muszą mieć niezły ''ból dupki'' ....HAHAHAHAHAHA...

Będziesz miał ten chleb PO 30ZŁ, a paliwo PO 15zł
więc zamknij japę
Normalny przyzwoity chleb już dawno kosztuje 20 zł /kilo/ orkiszowy / Inne chleby średnio po 15,
To co żrą pisowcy z biedronki chleba nie przypomina.
Co do innych cen . tam gdzie decyduje o nich rząd państwo jedzie socjalizmem. Tam gdzie socjalizm syf , kiła i ceny urzędowe. O cenach , zarobkach , podatkach powinien w maksymalnym


Znalazł się smakosz z Koziej Górki....Kiedy ostatnio byłeś w Biedronce? Jest wyśmienity wybór produktów. Chleba też jest do wyboru.I tańszy i droższy.Co najważniejsze wszystko świeże,bo obrót bardzo duży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 listopada 2023r. o 18:35
~~Pszeniczny Osteospermum napisał(a): Lucjan , ale to twoi szpiegowali tym pegasusem.



Jak szpiegowali to do pierdla i zakaz sprawowania jakichkolwiek publicznych funkcji do końca życia .
Tu na forum mamy podobnego do nich , zbiera haki w ipeku na oponentów , wniosek jest tyle samo wart co ci od pegasusa .



Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:26:

~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): dlaczego nie napiszesz wprost kogo masz na myśli tylko rżniesz głupa? ;D



Pisałeś - ucz się ode mnie , nauka nie poszła w las .



Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:31:

~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): Lucjan....nie ma czegoś takiego jak ''avatar'' ~~wwwlucjanocicepl



Wiem że tego nie zrozumiesz ale spróbuję wkleić .

" Co to znaczy awatar po polsku?
Awatar jest to najczęściej graficzna, cyfrowa postać, pod jaką występuje w świecie wirtualnym (wirtualny wizerunek) użytkownik. Jest on wytworem charakterystycznym przede wszystkim dla gier komputerowych, forów oraz mediów społecznościowych, a także dla innych form nowoczesnej komunikacji internetowej."

A nuż coś dotrze do Twojej głowy .



Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:35:

~~Precz z komuną napisał(a): Pisowce to podli kłamcy. Ozdoba wyskoczył ze zdjęciem Tuska i Putina z czasów kiedy nie było wojny w Ukrainie a Rosją gościła na salonach. Dzisiaj mamy inne realia i cała Europa i USA jest razem z Polską przeciwko Rosji. Nigdy wcześniej w historii świata nie było takiej sytuacji i to jest szansa dla Polski. A komisja ds wpływów rosyjskich powstanie przeciwko pisowcom !!!!



Nie było wojny w Ukrainie była w Gruzji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypisior niezalogowany
30 listopada 2023r. o 18:37
PanM napisał(a): Złotówka dla socjalistów . € DLA LUDZI UCZCIWEJ PRACY.
Gdyby tu było € dawno nie było by wielu problemów . Kredyty , franki , mieszkania i inflacja.
Niedorozwoje pisowskie postraszyli jeszcze głupszych od siebie że w krajach które przyjęły € jest wysoka inflacja .
Zapomnieli dodać że tam ludzie zarabiali po 500 € miesięcznie a ceny towarów tak jak w całej Unii.



PanieM, ale PanM zrobił tu groch z kapustą. € to waluta socjalistycznej Mumii, a nie wolnorynkowego systemu. Mumia Europejska z wielkim zacięciem zaczyna budować nową wersję komunizmu.
500 € to pensja na nasze w wysokości około 2220,- zł czyli mniej niż wynosi płaca minimalna w Polsce!
Czy PanM ma jakieś problemy? Bo zwolennik kapitalizmu chwalący socjalistyczną Mumię Europejską i zwolennik kapitalizmu nie potrafiący przeliczyć € na PLN to jakoś dziwnie wygląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 listopada 2023r. o 18:43
~~Pampers pełny napisał(a): Macierewicz i kaczynski pierwsi staną przed komisją ds wpływów rosyjskich



Będzie to zgodne z prawem takim jak je rozumie Tusk i koalicja ośmiu gwiazdek .



Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:40:

~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): ozdoba jako minister ''bez teki'' ...;D
ozdoba jako ''ekspert'' ...;D

tylko konkretnie...od czego?
ile jeszcze godzin będzie ''ministrem''? ...chyba ze 250....no może 270...
no to przeliczcie mi tu piSSdzielskie głomby te 17 000zł jakie dostanie na stawkę godzinową i napiszcie ilu z was ma taką stawkę jak zapieprzacie na ''strefach'' czy po baderach i zenderach...;D




Ty PISSDZIELCU nie zadawaj pytań , napisz coś od siebie , zamiast sloganów podaj fakty .



Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:42:

~~8 gwiazdk napisał(a): Żebyś ty kłamliwy pisowski cwelu zdechł .



Zapewne kolega Janusza , tego nie skrytykuje .



Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:43:

Zapewne to post kolegi Janusz , tego nie skrytykuje - " Żebyś ty kłamliwy pisowski cwelu zdechł ."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Chmiel niezalogowany
30 listopada 2023r. o 18:47
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pszeniczny Osteospermum napisał(a): Lucjan , ale to twoi szpiegowali tym pegasusem.



Jak szpiegowali to do pierdla i zakaz sprawowania jakichkolwiek publicznych funkcji do końca życia .
Tu na forum mamy podobnego do nich , zbiera haki w ipeku na oponentów , wniosek jest tyle samo wart co ci od pegasusa .
Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:26:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): dlaczego nie napiszesz wprost kogo masz na myśli tylko rżniesz głupa? ;D


Pisałeś - ucz się ode mnie , nauka nie poszła w las .

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pszeniczny Osteospermum napisał(a): Lucjan , ale to twoi szpiegowali tym pegasusem.



Jak szpiegowali to do pierdla i zakaz sprawowania jakichkolwiek publicznych funkcji do końca życia .
Tu na forum mamy podobnego do nich , zbiera haki w ipeku na oponentów , wniosek jest tyle samo wart co ci od pegasusa .
Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:26:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): dlaczego nie napiszesz wprost kogo masz na myśli tylko rżniesz głupa? ;D


Pisałeś - ucz się ode mnie , nauka nie poszła w las .

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pszeniczny Osteospermum napisał(a): Lucjan , ale to twoi szpiegowali tym pegasusem.



Jak szpiegowali to do pierdla i zakaz sprawowania jakichkolwiek publicznych funkcji do końca życia .
Tu na forum mamy podobnego do nich , zbiera haki w ipeku na oponentów , wniosek jest tyle samo wart co ci od pegasusa .
Dopisane 30.11.2023r. o godz. 18:26:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Jagoda napisał(a): dlaczego nie napiszesz wprost kogo masz na myśli tylko rżniesz głupa? ;D


Pisałeś - ucz się ode mnie , nauka nie poszła w las .

nie byłbyś sobą Lucjan gdybyś o mnie nie wspomniał....;D
ja poniekąd to rozumiem...jestem twoim ''motorem napędowym'' ...jestem dla ciebie ''tlenem'' ;D

dobrze że ''uczysz się ode mnie'' ...doceniam to że w końcu to przyznałeś ...
ale jak widzę jeszcze sporo nauki przed tobą...
przeanalizuj to co sam napisałeś...

'''Jak szpiegowali to do pierdla '' ...
''Tu na forum mamy podobnego do nich , zbiera haki w ipeku na oponentów , wniosek jest tyle samo wart co ci od pegasusa .''

czyli wychodzi na to że jednak uważasz że szpiegowali...;D
potwierdzasz to w drugiej części- ''tyle samo wart co ci od pegasusa'' ....czyli są tacy ludzie ...;D
jak wyjaśnisz teraz swoje własne słowa? ;D

bo ja to że mam swój ''prywatny ipeenek'' pisałem otwarcie ...wiesz zresztą że on nadal funkcjonuje ...
i to nie jest zasługa jakichś tam według ciebie ''oponentów'' bo tych jest tu całkiem spore stadko...

to już twoja ''zasługa'' ...;D
to też Lucjanie nie są żadne ''haki'' tylko przykłady nie tylko wcześniejszego chamstwa ale nawet otwartego łamania prawa...
bo to wiesz Lucjan jak to bywa z ''kancelariami'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza