Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Modernizacja oświetlenia ulicznego na ukończeniu. Prosimy o zgłaszanie uwag do Urzędu Miasta Bolesławiec - tel. 75 645 65 02
~~Szarobura Celozja niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:48
Wczoraj jechałam ulicą Garncarską w stronę Zgorzeleckiej. Mój pas oświetlony, bo latarnie są tylko po jednej stronie drogi. Lewy pas ciemny. Latarnie świecą punktowo, bezpośrednio w dół. Są zbyt wysokie.
Parkuję na parkingu, który przylega do drogi z nowym oświetleniem. W starej wersji na parkingu było jasno, latarnie również go oświetlały. W tej chwili jest po prostu ciemno, a latarnie najwięcej oświetlają swoje własne słupy.
Pięknie!
Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:59
~~Zielonkawożółta Jagoda napisał(a): Może i jest oszczędniej. Tylko że w tym przypadku ta oszczędność może mieć najwyższą cenę, cenę życia ludzkiego. Po remoncie lampy są wyłączone w porannej szarówce, gdy najwięcej ludzi rusza do pracy. A szarówka to najniebezpieczniejszą okoliczność dla pieszych.

oszczędność powiadasz?
ciekawe bo Ratusz oświetlony od wieczora po rano...kościoły również...
no ale ich oświetlenie nie ma nic wspólnego z tą eko-''logiką'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klopsik niezalogowany
20 listopada 2023r. o 16:29
Na wielu ulicach np. na Parkowej czy cichej sa jeszcze stare latarnie , jaka modernizacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 listopada 2023r. o 13:15
Brak słów, tylko ślepemu nie robią różnicy te latarnie, ciemno jak w du..ie. Te latarnie są tak samo super jak ścieżki rowerowe, szczególnie ta prowadząca do Bożejowic a w sumie od Bożejowic do Bolesławca tylko mamlo kto o tym wie i jeżdżą pod prąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Pokrzywa niezalogowany
21 listopada 2023r. o 13:17
Jeśli miasto zapłaci te ogromne pieniądze tej firmie za to badziewie to pozostaje tylko prokuratura
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Fuksja niezalogowany
22 listopada 2023r. o 1:01
Trochę kibel przyznam... Miga albo nie świeci. Włącza się wieczorem, gaśnie, za jakiś czas znów się włącza... Jeśli to chińskie produkty bez mocnej elektroniki, to tylko kwestia czasu i będzie średniowiecze na ulicach. Ktoś wie co to za producent?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Pustynnik niezalogowany
22 listopada 2023r. o 5:35
Moim zdaniem lampy są za wysokie. Światło się rozprasza, nie doświetla odpowiednio chodnika i drogi.A nawet świecą mieszkańcom prosto w okna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Narcyz niezalogowany
22 listopada 2023r. o 6:34
~~Amarantowa Fuksja napisał(a): Trochę kibel przyznam... Miga albo nie świeci. Włącza się wieczorem, gaśnie, za jakiś czas znów się włącza... Jeśli to chińskie produkty bez mocnej elektroniki, to tylko kwestia czasu i będzie średniowiecze na ulicach. Ktoś wie co to za producent?


Kumpel śfagra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza