Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Modernizacja oświetlenia ulicznego na ukończeniu. Prosimy o zgłaszanie uwag do Urzędu Miasta Bolesławiec - tel. 75 645 65 02
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
20 listopada 2023r. o 9:54
Dali na tytułowe jedyne miejsce gdzie zrobiono to poprawnie. Gdzie indziej porażka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Nasturcja niezalogowany
20 listopada 2023r. o 10:07
Cyt.: "Celem modernizacji oświetlenia jest zmniejszenie zużycia energii, w konsekwencji także emisji gazów do atmosfery, co wpłynie na poprawę jakości powietrza w Bolesławcu."

No fajnie, to mamy w mieście elektrownię węglową? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Romek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 10:31
Nadal brak zgody na wejście na działki prywatne, inwestor tego nie przewidział,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Kokornak niezalogowany
20 listopada 2023r. o 10:50
Drogi Urzędzie Miasta. Sprawdzenie skuteczności oświetlenia to Wasza robota. Przespacerujcie się wieczorem i sami sprawdźcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
20 listopada 2023r. o 10:54
Mój dom i większość chodnika na alei Wojska Polskiego za skrzyżowaniem z Niepodległosci po lewej jadąc od jednostki - cały w ciemnościach. Chodnik i okolice domu ciemne. Wcześniej było elegancko. Latarnia nie sięga na nasz chodnik i dom. Będziemy musieli z sąsiadami porobić lampy na domach. Ale czy to tak ma być?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Agrest niezalogowany
20 listopada 2023r. o 11:47
Kierowcy na różnych ciemnych odcinkach w mieście już zaczynają jeździć na długich... to jakiś absurd! Dojdzie do tragedii to dopiero wtedy refleksja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mat niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:10
Proponuję przejść się i zobaczyć jak pozalepiane są dziury po wymianie latarń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Jagoda niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:15
Może i jest oszczędniej. Tylko że w tym przypadku ta oszczędność może mieć najwyższą cenę, cenę życia ludzkiego. Po remoncie lampy są wyłączone w porannej szarówce, gdy najwięcej ludzi rusza do pracy. A szarówka to najniebezpieczniejszą okoliczność dla pieszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza