Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Będzie na spółdzielczej Boisko lekkoatletyczne,a gdzie prawdziwy stadion piłkarski?

~~Ryszard niezalogowany
21 listopada 2023r. o 10:35
Zburzyli stary stadion i w jego miejsce budują jedną małą trybunkę,jak na wsi.Nikt nie ma w naszym mieście ambicji,że może jak zmieni się władza i zainteresuje sportem,to być może będzie kiedyś ta 3 liga i co trybuny na 800 kibiców maja nam wystarczyc.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.