Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda nie znajdzie się w rządzie Morawieckiego
~~Poziomkowy Koleus niezalogowany
26 listopada 2023r. o 15:51
jeszcze zatensknicie za PISEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Grujecznik niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:07
Dlaczego Bolec info , tuszuje aferę obozową pana Piotra Romana ?

Dlaczego BolecInfo pudruje polityczne zero - Piotra Romana ,
przystawkę PiS -u ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Orzech niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:32
~~Bladożółty Tulipanowiec napisał(a): Już po kątach robią że strachu że zabiorą socjal.
Niech zabierają a nieroby do roboty.

No właśnie, niech zabierają darmozjadom i leniom, przyzwyczaiło się towarzystwo do wyciągania łapy za nic nie robienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Katalpa niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:42
~~Buraczkowy Orzech napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladożółty Tulipanowiec napisał(a): Już po kątach robią że strachu że zabiorą socjal.
Niech zabierają a nieroby do roboty.

No właśnie, niech zabierają darmozjadom i leniom, przyzwyczaiło się towarzystwo do wyciągania łapy za nic nie robienie

Wszystkie te socjale powinny być zabrane przecież to jest jakiś absurd kobieta która nie przepracowała jednego dnia w Polsce ale urodziła 4 dzieci otrzymuje taką emeryturę jak ktoś kto przepracował 40 lat płacąc ZUS i podatki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Kroplik niezalogowany
26 listopada 2023r. o 17:50
~~Burobrązowa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Buraczkowy Orzech napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladożółty Tulipanowiec napisał(a): Już po kątach robią że strachu że zabiorą socjal.
Niech zabierają a nieroby do roboty.

No właśnie, niech zabierają darmozjadom i leniom, przyzwyczaiło się towarzystwo do wyciągania łapy za nic nie robienie
Wszystkie te socjale powinny być zabrane przecież to jest jakiś absurd kobieta która nie przepracowała jednego dnia w Polsce ale urodziła 4 dzieci otrzymuje taką emeryturę jak ktoś kto przepracował 40 lat płacąc ZUS i podatki .

Dokładnie pozabierac te kilku letnie urlopy macierzynskie wprowadzić trzy mc jak było kiedyś.Zlikwidowac socjal 800 i 300 plus a mamusie do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PSL niezalogowany
26 listopada 2023r. o 18:09
Był u mnie Morawiecki proponował mi wejście do jego rządu ,nie zgodziłem się ,więc mówił że teraz idzie do ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowy Kroplik niezalogowany
26 listopada 2023r. o 18:22
~~PSL napisał(a): Był u mnie Morawiecki proponował mi wejście do jego rządu ,nie zgodziłem się ,więc mówił że teraz idzie do ciebie .

Zabrać dotacje dla przedsiębiorstw i te ulgi podatkowe.Wprowadzic wszystkie niedzielę handlowe trzeba pracować a nie po ciepłych krajach jeździć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dwa ognie niezalogowany
26 listopada 2023r. o 18:30
~~Purpurowy Kroplik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~PSL napisał(a): Był u mnie Morawiecki proponował mi wejście do jego rządu ,nie zgodziłem się ,więc mówił że teraz idzie do ciebie .

Zabrać dotacje dla przedsiębiorstw i te ulgi podatkowe.Wprowadzic wszystkie niedzielę handlowe trzeba pracować a nie po ciepłych krajach jeździć.

Na Maderę,na Maderę,jak Ryśku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.