Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Termy wymagają poprawek i lepszego gospodarza?
~~Bożena niezalogowany
29 listopada 2023r. o 9:44
Jedyne co można osobie rządzącej zarzucić to jest tylko to, że nieodpowiednio dobrał osoby zarządzające obiektami. Gdy na każdym obiekcie jest ktoś kompetentny, zawsze się to jakoś kręci, ale jak na dwóch obiektach jest tylko blond i nic poza tym to nie ma się co dziwić. To, że ktoś się zna na najlepszych markach odzieżowych świata to nie znaczy, że ogarnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawa Aronia niezalogowany
29 listopada 2023r. o 10:18
klika rządzi tymi basenami , jedne i drugie aby mieć stołeczki dla rodzinki ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Dąb niezalogowany
29 listopada 2023r. o 11:21
~~Bożena napisał(a): Jedyne co można osobie rządzącej zarzucić to jest tylko to, że nieodpowiednio dobrał osoby zarządzające obiektami. Gdy na każdym obiekcie jest ktoś kompetentny, zawsze się to jakoś kręci, ale jak na dwóch obiektach jest tylko blond i nic poza tym to nie ma się co dziwić. To, że ktoś się zna na najlepszych markach odzieżowych świata to nie znaczy, że ogarnia.

a może trzeba skończyć z ręcznym sterowaniem z góry i pozwolić działać kierownictwu obiektów, jeżeli ktoś nie zna sprawy lepiej niech siedzi cicho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brunet niezalogowany
29 listopada 2023r. o 12:57
Blondi Kasia to i może się nadaje ale do..... a nie do zarządzania, tylko co zrobić na układy i układziki, kiedyś była kasjerką w BOKu i chyba też na Orce ale potrafiła zakręcić coś albo kogoś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Dąb niezalogowany
29 listopada 2023r. o 13:18
~~Sinawa Aronia napisał(a): klika rządzi tymi basenami , jedne i drugie aby mieć stołeczki dla rodzinki ....

można doprecyzować czy piszemy głupoty na swoim poziomie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Dąb niezalogowany
29 listopada 2023r. o 13:22
~~Bożena napisał(a): Jedyne co można osobie rządzącej zarzucić to jest tylko to, że nieodpowiednio dobrał osoby zarządzające obiektami. Gdy na każdym obiekcie jest ktoś kompetentny, zawsze się to jakoś kręci, ale jak na dwóch obiektach jest tylko blond i nic poza tym to nie ma się co dziwić. To, że ktoś się zna na najlepszych markach odzieżowych świata to nie znaczy, że ogarnia. [/
jeżeli tak pi
~~Bożena napisał(a): Jedyne co można osobie rządzącej zarzucić to jest tylko to, że nieodpowiednio dobrał osoby zarządzające obiektami. Gdy na każdym obiekcie jest ktoś kompetentny, zawsze się to jakoś kręci, ale jak na dwóch obiektach jest tylko blond i nic poza tym to nie ma się co dziwić. To, że ktoś się zna na najlepszych markach odzieżowych świata to nie znaczy, że ogarnia. [/c
jeżeli tak piszesz to dlaczego dyrektor nie zwolni kierownika za niedopełnienie obowiązków pomyślałeś o tym.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
29 listopada 2023r. o 17:22
Termy powinni zamknąć albo naprawić gdyż większość atrakcji jest nie czynna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Skimia niezalogowany
29 listopada 2023r. o 20:01
~~Mieszkaniec napisał(a): Termy powinni zamknąć albo naprawić gdyż większość atrakcji jest nie czynna

Naprawić
A przede wszystkim zarządzać i dbać!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza