Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Termy wymagają poprawek i lepszego gospodarza?
~~Kiki niezalogowany
30 listopada 2023r. o 7:39
Brak prawdziwego zarządcy któremu będzie zależało na klientach ale po co on ma dbać jak i tak dostanie kasę od kolegi prezydenta tyle ile będzie potrzebować, brak szacunku do publicznych pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Diaskia niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 19:44
A kto pozwolił klientowi robić zdjęcia basenu z miejsca pracy ratowników.Czy aby na pewno to był klient,mam wielkie wątpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zniesmaczona niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 19:56
~~Sina Diaskia napisał(a): A kto pozwolił klientowi robić zdjęcia basenu z miejsca pracy ratowników.Czy aby na pewno to był klient,mam wielkie wątpliwości.


Ludzie są podli .Roman przecie by nie mianował byle kogo .Musi chce na miejsce kierownika , wszyscy wiedzą ze jest super .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 6:19
Przerobić termy na kąpielisko miejskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Pustynnik niezalogowany
9 grudnia 2023r. o 7:17
a po co?....przerobić je na jakieś muzeum...
np. ''ceramiki'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.