Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Proboszcz Bazyliki Maryjnej ks. Andrzej Jarosiewicz odchodzi z parafii w Bolesławcu
~~Paliowy Dyptam niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 20:49
~~Ida napisał(a): Znałam ks.Jarosiewicza jako świeżo upieczonego doktora.Juz wtedy zrobił na mnie niezbyt dobre wrażenie.Wynosil się nad innych i według moich obserwacji że on jest najmądrzejszy a pozostali nie godni uwagi.Mimo wszystko nie spodziewałam się że tak splami swoje kapłaństwo.Dziwie się że biskup tak długo zwlekal z decyzją usunięcia go z Bolesławca.
Usunięcia z Bolesławca ale problem nie zniknie,po prostu kto inny będzie musiał się z nim męczyć,biskup pewnie to samo robi skoro nie wyciąga innych konsekwencji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Parafianka niezalogowany
26 grudnia 2023r. o 18:40
Prawdopodobnie ktoś pisał już do biskupa na tego księdza, kochaś księdza był widziany w Węglincu na zakupach w Dino i w kościele...długo miejsca w Węglincu nie zagrzeje, lepiej niech odejdzie z kapłaństwa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Łubin niezalogowany
27 grudnia 2023r. o 15:43
Duchowni są ponad prawem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Parafian niezalogowany
29 grudnia 2023r. o 17:44
Księża nie mają prawa zmuszać wiernych Kościoła Świętego,do Przyjmowania komunii Świętej na stojąco i co gorsza na rękę!!!!To jest Profonacja.Brak szacunku do Najświętszego Sakramentu gdzie jest obecny Sam pan Jezus Chrystus,ci księża nie mają pojęcia kogo trzymają w swoich dłoniach,nie powinni dawać innym osobą która udziela komuni i robi robotę za księdza, Parafian ma obowiązek brać komunię świętą godnie na klęczkach,gdzie są pochowane wstyd za takich Księży, gdzie stawiają przed cmentarzem,i placach kościoła namioty ze szprycą, kiedyś przyjdzie ten dzień niedługo, że każdy stanie przed Bogiem i odpowie za swoje grzechy i czyny,a tym przebierańcą miło patrzeć jak ciemnota mimo wszystko je imz rąk,Co za obłuda w kościele nie dadzą przed Bogiem uklęknąć,nie dadzą godnie przyjąć ciało i krew Naszego Pana,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Oset niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 7:11
A jak tam w Węglińcu? Ktos coś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowy Jaśminowiec niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 15:39
~~Parafianka napisał(a): Prawdopodobnie ktoś pisał już do biskupa na tego księdza, kochaś księdza był widziany w Węglincu na zakupach w Dino i w kościele...długo miejsca w Węglincu nie zagrzeje, lepiej niech odejdzie z kapłaństwa..

za mała mieścina i za blisko B-ca wszystko idzie za nim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Enkiant niezalogowany
25 stycznia 2024r. o 22:29
~~Druga Parafianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~parafianka napisał(a): Że też po św. Pamięci Księdzu Rączce takie coś w Bazylice przez 20 prawie lat się panoszyło? Przecież to diabeł wcielony.
Oj faktycznie, niby to ksiądz Rączka był taki cudowny. Też coś.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE