Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Proboszcz Bazyliki Maryjnej ks. Andrzej Jarosiewicz odchodzi z parafii w Bolesławcu
~~wypalony korzeń niezalogowany
17 grudnia 2023r. o 16:35
~~ewa napisał(a): Zakończcie wreszcie, sprawę pana Jarosiewicza--- ten człowiek, z wiarą nigdy, nie miał nic wspólnego...!!!! Młodzi. z homoseksualnymi skłonnościami--- właśnie wybierają seminaria, aby potem, pracować, zespół... wespół...!!!Szkoda tylko, że przystojny pan Andrzej, wybrał sobie takiego nie ciekawego, kompana...---nie ciekawego, ani fizycznie-- a tym bardziej psychicznie...!!!!Wdłg. mnie, ten luby pana Andrzeja, zaniża jego wartość, jako człowieka... !!!

Ale jak się weźmie da roboty, to doktor omdlewa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ida niezalogowany
17 grudnia 2023r. o 20:02
Znałam ks.Jarosiewicza jako świeżo upieczonego doktora.Juz wtedy zrobił na mnie niezbyt dobre wrażenie.Wynosil się nad innych i według moich obserwacji że on jest najmądrzejszy a pozostali nie godni uwagi.Mimo wszystko nie spodziewałam się że tak splami swoje kapłaństwo.Dziwie się że biskup tak długo zwlekal z decyzją usunięcia go z Bolesławca.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~abecadło niezalogowany
22 grudnia 2023r. o 9:20
~~ewa napisał(a): Zakończcie wreszcie, sprawę pana Jarosiewicza--- ten człowiek, z wiarą nigdy, nie miał nic wspólnego...!!!! Młodzi. z homoseksualnymi skłonnościami--- właśnie wybierają seminaria, aby potem, pracować, zespół... wespół...!!!Szkoda tylko, że przystojny pan Andrzej, wybrał sobie takiego nie ciekawego, kompana...---nie ciekawego, ani fizycznie-- a tym bardziej psychicznie...!!!!Wdłg. mnie, ten luby pana Andrzeja, zaniża jego wartość, jako człowieka... !!!


Byłeś w seminarium? Jeśli nie to skąd twoja wiedza o skłonnościach kleryków? Jak duże są twoje doświadczenia w tej kwestii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
22 grudnia 2023r. o 9:23
~~abecadło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ewa napisał(a): Zakończcie wreszcie, sprawę pana Jarosiewicza--- ten człowiek, z wiarą nigdy, nie miał nic wspólnego...!!!! Młodzi. z homoseksualnymi skłonnościami--- właśnie wybierają seminaria, aby potem, pracować, zespół... wespół...!!!Szkoda tylko, że przystojny pan Andrzej, wybrał sobie takiego nie ciekawego, kompana...---nie ciekawego, ani fizycznie-- a tym bardziej psychicznie...!!!!Wdłg. mnie, ten luby pana Andrzeja, zaniża jego wartość, jako człowieka... !!!


Byłeś w seminarium? Jeśli nie to skąd twoja wiedza o skłonnościach kleryków? Jak duże są twoje doświadczenia w tej kwestii?


To opowiadaj ojcze , prawda cię wyzwoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 15:35
Czy wypalony ksiądz doktor będzie dzisiaj w Węglińcu spowiadał .? Chciała bym przed świętami oczyścić swą grzeszną duszę .Przed żadnym kapłanem tak się nie otworzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Parafianka niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 21:25
Kościół parafialny w Węglincu był w zimie zawsze ogrzewany olejem opałowym przez dmuchawę. Jest też zamontowane ogrzewanie elektryczne promiennikowe. Przyszedł ksiądz z Bolesławca i w kościele jest lodówka, nawet jak wchodzi się rano do kościoła to panują ciemności. Za poprzedniego księdza Janusza jak wchodziło się do kościoła to był oswietlony i było ciepło. Teraz jest zamrażarka. Chce wszystkim rozkazywać podporządkować sobie ale nie tędy droga. Dajemy już odczuć tacą niedzielną. Dajemy jemu maksimum pół roku w Węglincu. Ludzie już zaczynają się buntować i będą pisać do biskupa. Tak bardzo nam żal księdza Janusza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 8:43
Ten klecha to się minął z powołaniem... Juz dawno powinien zmienic tę wygodną profesję

Gdy dojdzie do ludzi "Kim był Adrian" to instytucja tzw koscioła i rozpusty tam panującej padnie na twarz. Jak mozna chodzi do konfesjonału gdzie takie panisko tam zasiada, zero moralonosci.. a tupetu nadto. Pan klecha to powinien raz na zawsze podac się do dymisji.. ja juz dawno od tej instytucji koscielnej odeszłam, bez jakichkolwiek wyrzutów, zereygnowałam z ofiary baranka, jedzenia chrystusowego ciała i spsogladania na rytuały z krwią i jej picia... fuj. wiara w naiwnosc. Czas obudzic sie i przestac praktykowac i hołubić rytuały.. smierci. Bóg to jest w kazdym z nas... tak nadmieniam.. Pozdrawiając wszystkich obudzonych i swiadomych pieknych czasów, ktore nastały.

~~Parafianka napisał(a): Kościół parafialny w Węglincu był w zimie zawsze ogrzewany olejem opałowym przez dmuchawę. Jest też zamontowane ogrzewanie elektryczne promiennikowe. Przyszedł ksiądz z Bolesławca i w kościele jest lodówka, nawet jak wchodzi się rano do kościoła to panują ciemności. Za poprzedniego księdza Janusza jak wchodziło się do kościoła to był oswietlony i było ciepło. Teraz jest zamrażarka. Chce wszystkim rozkazywać podporządkować sobie ale nie tędy droga. Dajemy już odczuć tacą niedzielną. Dajemy jemu maksimum pół roku w Węglincu. Ludzie już zaczynają się buntować i będą pisać do biskupa. Tak bardzo nam żal księdza Janusza....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgaduj niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 18:45
~~Parafianka napisał(a): Kościół parafialny w Węglincu był w zimie zawsze ogrzewany olejem opałowym przez dmuchawę. Jest też zamontowane ogrzewanie elektryczne promiennikowe. Przyszedł ksiądz z Bolesławca i w kościele jest lodówka, nawet jak wchodzi się rano do kościoła to panują ciemności. Za poprzedniego księdza Janusza jak wchodziło się do kościoła to był oswietlony i było ciepło. Teraz jest zamrażarka. Chce wszystkim rozkazywać podporządkować sobie ale nie tędy droga. Dajemy już odczuć tacą niedzielną. Dajemy jemu maksimum pół roku w Węglincu. Ludzie już zaczynają się buntować i będą pisać do biskupa. Tak bardzo nam żal księdza Janusza....


To jest prawda , tylko co do tacy to nie powiedziałabym , byłam na mszach to owszem młodzieży garstka wszystko starsze ... Za to one rzucają kasą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego