Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz odwiedzin na szpitalnym oddziale!
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 18:11
~~Brązowy Agrest napisał(a): Mafia kowidowa i jej zwolennicy są winni 200 tys zgonów z powodu blokady dostępu do opieki medycznej.


Wina niestety wirusa, takie śmiertelne żniwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 18:12
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie


Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.

~~Brązowy Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie


Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.


Cena tych supertestów w aptece spadła do 5 zł za sztukę . Ale pewnie nawet tych pięciu zł nie sa warte.
I pamiętajcie kowidioci , jak chcecie się szprycować to za swoje, nie za nasze.
A poza tym wisicie jeszcze gatesowi 5 mld.

~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie


Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.


Faktycznie "eksperci" napisali że strach się bać .Mam nadzieję że siedzisz tam z durszlakiem na głowie i 4 maseczkami na twarzy oraz oczywiście wziąłeś wszystkie dawki preparatu .
Muszę cię ostrzec że ja nie przyjąłem żadnej dawki ani nigdy nie nosiłem maseczki dlatego gdy czytasz ten mój tekst zaraziłeś się ode mnie na pewno wszystkimi możliwymi wirusami więc szybko od kaź komputer i leć do łazienki i wypij wszystkie płyny czyszczące i odkażające jakie masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 20:14
~~Haha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie


Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.

~~Brązowy Agrest napisał(a): Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie

Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.


Cena tych supertestów w aptece spadła do 5 zł za sztukę . Ale pewnie nawet tych pięciu zł nie sa warte.
I pamiętajcie kowidioci , jak chcecie się szprycować to za swoje, nie za nasze.
A poza tym wisicie jeszcze gatesowi 5 mld.

~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie

Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.


Faktycznie "eksperci" napisali że strach się bać .Mam nadzieję że siedzisz tam z durszlakiem na głowie i 4 maseczkami na twarzy oraz oczywiście wziąłeś wszystkie dawki preparatu .
Muszę cię ostrzec że ja nie przyjąłem żadnej dawki ani nigdy nie nosiłem maseczki dlatego gdy czytasz ten mój tekst zaraziłeś się ode mnie na pewno wszystkimi możliwymi wirusami więc szybko od kaź komputer i leć do łazienki i wypij wszystkie płyny czyszczące i odkażające jakie masz

Powtórzę się,ale z tym zarażeniem covidem przez komputer to najprawdziwsza prawda.Swego czasu gdy Polska była podzielona na strefy,to Ministerstwo Zdrowia w strefie czerwonej zakazało konferencji on-line i to jest dowód,że covid jest bardzo przebiegły.j
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faclo222 niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 20:24
Armgedon już został zarażony przez internet kilkoma wersji covid. Teraz razem z innymi znanymi z tego forum covidianami pracują nad szczepionką internetową.
W tej wersji strzykawkę będzie się podłączało do portu USB-C (tylko ten działa!) i wchodzi na stronę WHO. Z strony WHO pobiera się plik szczepionki Covid_killer_szpryca.exe i uruchamia (uwaga - należy na ten moment wyłączyć program antywirusowy i mieć uprawnienia administratora). Opłatę uiszcza się bezpośrednio na konto WHO - można nawet blikiem.
Dzięki temu usprawnieniu będzie można przyjmować codziennie najnowszą wersję szczepionki .
Armagedon pracuj też nad wersją kapsułki z bluetooth, która w zasięgu sieci Wi-Fi będzie automatycznie pobierała aktualizacje ze strony WHO.
Powodzenia! Covidianie będą wdzięczni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Agrest niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 20:25
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowy Agrest napisał(a): Mafia kowidowa i jej zwolennicy są winni 200 tys zgonów z powodu blokady dostępu do opieki medycznej.


Wina niestety wirusa, takie śmiertelne żniwo.


Wina mafiozów kowidowych i takich głąbów jak ty którzy im uwierzyli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 20:33
~~Brązowy Agrest napisał(a): Wina mafiozów kowidowych i takich głąbów jak ty którzy im uwierzyli.

Dobra, ale zdejmij już tą folię z głowy bo ci uwiera...

https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/321137,mz-covid-19-spowodowal-nadmiar-zgonow

jak widzisz to wina covid19, także musisz się z tą informacją pogodzić , przyjąć ją do wiadomości i zaprzestać siania nieprawdziwej propagandy która uderza w dobre imię lekarzy.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 20:36
~~faclo222 napisał(a): Armgedon już został zarażony przez internet kilkoma wersji covid. Teraz razem z innymi znanymi z tego forum covidianami pracują nad szczepionką internetową.
W tej wersji strzykawkę będzie się podłączało do portu USB-C (tylko ten działa!) i wchodzi na stronę WHO. Z strony WHO pobiera się plik szczepionki Covid_killer_szpryca.exe i uruchamia (uwaga - należy na ten moment wyłączyć program antywirusowy i mieć uprawnienia administratora). Opłatę uiszcza się bezpośrednio na konto WHO - można nawet blikiem.
Dzięki temu usprawnieniu będzie można przyjmować codziennie najnowszą wersję szczepionki .
Armagedon pracuj też nad wersją kapsułki z bluetooth, która w zasięgu sieci Wi-Fi będzie automatycznie pobierała aktualizacje ze strony WHO.
Powodzenia! Covidianie będą wdzięczni.


Informatyk?

fajna wizja jaką opisałeś, Lem byłby z ciebie dumny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 20:41
https://www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z/choroby-zakazne,wirus-z-chin-moze-juz-byc-w-europie--pierwsze-kraje-informuja-o-dziwnym-wzroscie,artykul,99650403.html

Bardzo dobry artykuł na medycznym portalu, gdzie wypowiadają się wielcy ludzi, fachowcy, prawdziwi pasjonaci medyczni.

Szykuje się kolejna pandemia? coś wisi w powietrzu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza