Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz odwiedzin na szpitalnym oddziale!
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 16:47
~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie


Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Brokuł niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 17:31
zamknięty oddział? ...a jak podrzucić do jedzenia komuś kogo tam zamknęli a jak wieść gminna niesie żarcie ''pod psem'' i można nabawić się albo niestrawności albo anemii?
a jak tam sytuacja na SOR-ze?...jakby co znajdzie się tam jakieś łóżeczko tak na rok czy dwa?
pytam bo w Legnicy tak można...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Agrest niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 17:33
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Haha napisał(a): Zima przyszła a Lucjan i jego Armagedon z powodu zabetonowania umysłów nie zmienili sobie opon mózgowych na zimowe i dalej nadają swoje zacofane i dawno ośmieszone teorie


Polecam poczytać jeden z najlepszych medycznych portali gdzie wypowiadają się wyłącznie najlepsi specjaliści w kraju, poniżej link

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-sa-niespecyficzne-w-dwoch-wojewodztwach-70-proc-dodatnich-testow-na-covid

Sytuacja staje się dramatyczna.


Cena tych supertestów w aptece spadła do 5 zł za sztukę . Ale pewnie nawet tych pięciu zł nie sa warte.
I pamiętajcie kowidioci , jak chcecie się szprycować to za swoje, nie za nasze.
A poza tym wisicie jeszcze gatesowi 5 mld.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 17:48
~~Brązowy Agrest napisał(a): Cena tych supertestów w aptece spadła do 5 zł za sztukę . Ale pewnie nawet tych pięciu zł nie sa warte.
I pamiętajcie kowidioci , jak chcecie się szprycować to za swoje, nie za nasze.
A poza tym wisicie jeszcze gatesowi 5 mld.


Testy są wiarygodne, wielokrotnie testowane, posiadają atest i rekomendacje specjalistów profesorów.

Szczepienia powinny być refundowane z budżetu państwa, każdy powinien mieć darmowy dostęp do zabezpieczenia swojego zdrowia a nawet życia.

Trzeba zrobić maksymalnie dużo żeby tsunami zachorowań przyniosło jak najmniej ofiar śmiertelnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Agrest niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 18:00
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowy Agrest napisał(a): Cena tych supertestów w aptece spadła do 5 zł za sztukę . Ale pewnie nawet tych pięciu zł nie sa warte.
I pamiętajcie kowidioci , jak chcecie się szprycować to za swoje, nie za nasze.
A poza tym wisicie jeszcze gatesowi 5 mld.


Testy są wiarygodne, wielokrotnie testowane, posiadają atest i rekomendacje specjalistów profesorów.

Szczepienia powinny być refundowane z budżetu państwa, każdy powinien mieć darmowy dostęp do zabezpieczenia swojego zdrowia a nawet życia.

Trzeba zrobić maksymalnie dużo żeby tsunami zachorowań przyniosło jak najmniej ofiar śmiertelnych.


Człowieku, podstawowej opieki lekarskiej nie ma , czas oczekiwania na wizytę u specjalisy to często rok a ty tu bedziesz pier...lił o pasieniu mafii kowidowej.
Powiedziałem- chcesz sie szprycować -to za własne pieniądze. Ja sobie nie życzę aby z ukradzionej mi kasy szprycować jakiś głąbów. Jak znam życie to pewnie nawet nie wiesz co to jest składka zdrowotna, bo zalatujesz mi na pasożyta żyjącego na czyjś koszt, któremu się wydaje że wszystko mu się należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Agrest niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 18:02
Mafia kowidowa i jej zwolennicy są winni 200 tys zgonów z powodu blokady dostępu do opieki medycznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Brokuł niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 18:03
~~Brązowy Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowy Agrest napisał(a): Cena tych supertestów w aptece spadła do 5 zł za sztukę . Ale pewnie nawet tych pięciu zł nie sa warte.
I pamiętajcie kowidioci , jak chcecie się szprycować to za swoje, nie za nasze.
A poza tym wisicie jeszcze gatesowi 5 mld.


Testy są wiarygodne, wielokrotnie testowane, posiadają atest i rekomendacje specjalistów profesorów.

Szczepienia powinny być refundowane z budżetu państwa, każdy powinien mieć darmowy dostęp do zabezpieczenia swojego zdrowia a nawet życia.

Trzeba zrobić maksymalnie dużo żeby tsunami zachorowań przyniosło jak najmniej ofiar śmiertelnych.

Człowieku, podstawowej opieki lekarskiej nie ma , czas oczekiwania na wizytę u specjalisy to często rok a ty tu bedziesz pier...lił o pasieniu mafii kowidowej.
Powiedziałem- chcesz sie szprycować -to za własne pieniądze. Ja sobie nie życzę aby z ukradzionej mi kasy szprycować jakiś głąbów. Jak znam życie to pewnie nawet nie wiesz co to jest składka zdrowotna, bo zalatujesz mi na pasożyta żyjącego na czyjś koszt, któremu się wydaje że wszystko mu się należy.

tak jest ...chcą szpryce to płacić...bo jak dla mnie to mogą tam biegać nawet codziennie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 18:10
~~Brązowy Agrest napisał(a):
Człowieku, podstawowej opieki lekarskiej nie ma , czas oczekiwania na wizytę u specjalisy to często rok a ty tu bedziesz pier...lił o pasieniu mafii kowidowej.
Powiedziałem- chcesz sie szprycować -to za własne pieniądze. Ja sobie nie życzę aby z ukradzionej mi kasy szprycować jakiś głąbów. Jak znam życie to pewnie nawet nie wiesz co to jest składka zdrowotna, bo zalatujesz mi na pasożyta żyjącego na czyjś koszt, któremu się wydaje że wszystko mu się należy.


Wychodzi na to że słabo znasz to życie, ale czego można oczekiwać po osobie wypisującej takie bzdury jak ty? tzw bełkot foliarza.

Tak się składa synku, że od dawien dawna pracuje i płacę składki zdrowotne. W takim wypadku z jakiej racji miałbym płacić dodatkowo za szczepienia? To państwo ma mi zapewnić darmowe szczepienia bo czerpie co miesiąc ode mnie dużo pieniędzy.

Jeżeli ty nie chcesz się szczepić to twój problem i twój błąd, duży błąd. Ja mam zamiar wszystkie dawki brać ile wlezie, to mi da nieśmiertelność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza