Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Samochód wpadł w poślizg i dachował
~~aaa niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 16:12
~~Granatowy Różanecznik napisał(a): ja wczoraj wieczorem musiałem podjechać pod Starą Mleczarnię...
nawierzchnia -tragedia...
podjazdy -masakra...
ruszenie spod świateł - katastrofa poprzez zalegający pod breją lód...

ale ok. ....byle do wiosny ...
problem się roztopi...;D

tak jak roztapia się asfalcik przy ul Tamka ...;D

osobnicy którzy nie radzą sobie w takich warunkach powinni mieć odbierane prawo jazdy. nie dość, że stanowią zagrożenie dla siebie to jeszcze dla innych użytkowników dróg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zygmunt niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 16:49
Wina Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Rozplenica niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 17:13
~~Ognista Cykoria napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowy Różanecznik napisał(a): ja wczoraj wieczorem musiałem podjechać pod Starą Mleczarnię...
nawierzchnia -tragedia...
podjazdy -masakra...
ruszenie spod świateł - katastrofa poprzez zalegający pod breją lód...

ale ok. ....byle do wiosny ...
problem się roztopi...;D

tak jak roztapia się asfalcik przy ul Tamka ...;D

Co ty godosz chłopie xD wczoraj musiałem jeździć w nocy i elegancko jest. Nakupujecie se samochodów beemek sremek esek emek fałeresów sresów cudesów a jeździć nie potrafią łamagi. Macie autobusy za darmo to korzystać jak jeździć nie umiecie. Ludzi poruszających się 30km/h w mieście powinni kastrować niech to się nie rozmnaża.

Zazdrosnik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Żywotnik niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 19:11
Bardzo dobrze , może jeszcze drzewo chciało wyjść na drogę , dzisiaj wracałem z Lubania, nie 50 km to stanowczo za mało i siedzi mi na zderzaku Cymbał , trzeba zap.....i wyprzedzali a potem tak kończyli więc . Jeździjcie tak dalej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taaa niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 8:13
~~Sepiowy Kalocefalus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ryszard napisał(a): Cały czas ta droga do Kliczkowa.Same dzbany tam mieszkają ?


Nie chodzi o to kto tam mieszka, tylko o to kto posypuje i odśnieża drogę.

raczej chodzi o elementarny brak umiejętności jazdy samochodem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Wilczomlecz niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 9:27
~~Lawendowoniebieski Żywotnik napisał(a): Bardzo dobrze , może jeszcze drzewo chciało wyjść na drogę , dzisiaj wracałem z Lubania, nie 50 km to stanowczo za mało i siedzi mi na zderzaku Cymbał , trzeba zap.....i wyprzedzali a potem tak kończyli więc . Jeździjcie tak dalej .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Leszczyna niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 10:00
Ta droga do Kliczkowa latem czy zimą to wróg dla tępych kierowców, zresztą to widać na co dzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Irga niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 11:06
to wina Pisu bo dał pieniądze na remont drogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza