Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Makabryczny „żart” z odejścia proboszcza
~~Brunatnorudy Kokornak niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 11:46
~~Pszeniczny Kokornak napisał(a): Jeżeli ksiądz, jako osoba zaufania publicznego, uzurpuje sobie prawo do mówienia wiernym, co jest moralne, a co nie, sugerując, że sam świeci dobrym przykładem, to teraz niestety ponosi konsekwencje swojej hipokryzji. Ściągnął teraz na siebie uwagę i przez jakiś czas będzie musiał się z tym zainteresowaniem mierzyć. W sumie, sytuacja nie do pozazdroszczenia. Ciężko w tym wieku wszystko zmienić, dokonać coming outu. Bo gdzie wtedy będzie pracował? Z czego będzie żyć?


Wypowiedź na poziomie i w punkt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Lilak niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 11:55
~~Olek napisał(a): Chory człowiek ten ksiądz . Jako kapłan błądził ,ulegał pokusom,nie próbował naprawić zła jakie wyrządził. Zesłanie Go do Węglińca to kara ,czy nagroda? Najlepiej by zrezygnował ze stanu kapłańskiego. Psuje opinie o kościele.

Zadzwonił do mnie kolega z Węglińca i poinformował mnie ,że w ramach protestu pojechała dzisiaj delegacja Rady Parafialnej z Węglińca wraz z Burmistrzem do Kurii na spotkanie z Biskupem ,kolega uważa ,że nic nie wskórają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 12:10
a pseudodziennikarzyny nawet nie potrafią poprawnie imienia księdza w pseudoartykule napisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Pomidor niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 12:31
~~Czarnobrązowy Lilak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Olek napisał(a): Chory człowiek ten ksiądz . Jako kapłan błądził ,ulegał pokusom,nie próbował naprawić zła jakie wyrządził. Zesłanie Go do Węglińca to kara ,czy nagroda? Najlepiej by zrezygnował ze stanu kapłańskiego. Psuje opinie o kościele.

Zadzwonił do mnie kolega z Węglińca i poinformował mnie ,że w ramach protestu pojechała dzisiaj delegacja Rady Parafialnej z Węglińca wraz z Burmistrzem do Kurii na spotkanie z Biskupem ,kolega uważa ,że nic nie wskórają .
DLATEGO ZE BISKUP JEST PO ZA LEGNICA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Pomidor niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 12:31
~~Czarnobrązowy Lilak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Olek napisał(a): Chory człowiek ten ksiądz . Jako kapłan błądził ,ulegał pokusom,nie próbował naprawić zła jakie wyrządził. Zesłanie Go do Węglińca to kara ,czy nagroda? Najlepiej by zrezygnował ze stanu kapłańskiego. Psuje opinie o kościele.

Zadzwonił do mnie kolega z Węglińca i poinformował mnie ,że w ramach protestu pojechała dzisiaj delegacja Rady Parafialnej z Węglińca wraz z Burmistrzem do Kurii na spotkanie z Biskupem ,kolega uważa ,że nic nie wskórają .
DLATEGO ZE BISKUP JEST PO ZA LEGNICA DLATEGO NIC NIE ZALATWIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Lilak niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 12:44
~~Żółty Pomidor napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Lilak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Olek napisał(a): Chory człowiek ten ksiądz . Jako kapłan błądził ,ulegał pokusom,nie próbował naprawić zła jakie wyrządził. Zesłanie Go do Węglińca to kara ,czy nagroda? Najlepiej by zrezygnował ze stanu kapłańskiego. Psuje opinie o kościele.

Zadzwonił do mnie kolega z Węglińca i poinformował mnie ,że w ramach protestu pojechała dzisiaj delegacja Rady Parafialnej z Węglińca wraz z Burmistrzem do Kurii na spotkanie z Biskupem ,kolega uważa ,że nic nie wskórają .DLATEGO ZE BISKUP JEST PO ZA LEGNICA DLATEGO NIC NIE ZALATWIA

Za to ty jesteś w Bolesławcu tylko szkoda ,że nie na 1000 lecia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Śliwa niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 13:23
Zamiast zaszczuwać (i to anonimowo ) człowieka, który się w życiu potknął, pomóżmy mu się podnieść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Choina niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 13:28
~~Granatowoczarna Śliwa napisał(a): Zamiast zaszczuwać (i to anonimowo ) człowieka, który się w życiu potknął, pomóżmy mu się podnieść.

Lewactwo nie zna litości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza