Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

~~Doczekali się niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:01
~~DudoPiS napisał(a): Wszyscy czekają na wystąpienie pierwszego członka na pisim zbiegowisku.

Czekali i doczekali . Wystąpił ułaskawił i udowodnił że wcześniej to nie było ułaskawienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Szarłat niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:09
~~Doczekali się napisał(a):
Ktoś napisał: ~~DudoPiS napisał(a): Wszyscy czekają na wystąpienie pierwszego członka na pisim zbiegowisku.

Czekali i doczekali . Wystąpił ułaskawił i udowodnił że wcześniej to nie było ułaskawienie.

Kacza Marionetka Duda przyznała się, że poprzednie ułaskawienie było nieskuteczne. Co to jest za pajac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AntyMat3cki niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:13
To jest gówno a nie prezydent!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~E-mail od dworczyka niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:24
Pajac! Żulczyk miał rację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:30
Faktycznie musiał Duda ułaskawić tych bandziorów ,bo te ich żony to wyglądały jakby ktoś ubrał ich w jakieś łachmany z lumpeksu po złotówce . Tylko mam pytanie dlaczego przyszły te dwie żony a gdzie są pozostałe dwie tych skazanych nie medialnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:45
Pis to organizacja przestępcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:50
~~Nasturcja pnąca napisał(a):
Ktoś napisał: ~~qwerty napisał(a)

Piszesz o tym braciszku Lucjana który grozi tu wszystkim oponentom, że będą przez niego pobici .jak się zjawi w Bolesławcu .
Może chce zostać kolejnym więźniem politycznym? Jeśli tak to ma otwartą drogę.

Jak na tę chwilę to został największym głupolem tego portalu!przebija nawet swojego brata który pojechał na manifestację tłustych kotów .

łgarzu przedstaw choć jeden wpis gdzie pan Jurek ogłosił wszystkich bić , oczywiście na zaczepki odpowiadam tym bohaterom według ich wpisów , a jak nie potrafisz zinterpretować tylko przeinaczasz jak psychicznie uszkodzony twoja sprawa .
a co w tym dziwnego jeżeli któryś
Debilaczek wyzywa od …??.. nie będę się poniżał schodząc na jego poziom ,
zdziwko ciebie łapie że nie trzęsę portkami przed Herkulesami Bolesławieckimi …
charakter mi nie pozwala ponieważ tak zostałem wychowany , a jak ktoś mię-kiszonem się urodził …..??
i spod tyldy wali to jak go nazwać …??
tchórzyk , śmierdzielek bez odwagi …?
Zapamiętaj jedno nie interesują mnie twoje przekonania polityczne , ja mam swoje ….
kto ma rację pokaże czas fajnie by było
byś się zawiódł….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ww niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 16:52
PAD miał być prezydentem wszystkich Polaków, okazał sie prezydentem PiS kłamał. kłamie i będzie kłamał jak cały pis przy okazji chroniąc przestępców a na nich czeka jeszcze Pegasus" krystalicznie czyści" jak PAD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza