Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

11445
PanM
14 stycznia 2024r. o 13:14
Unia = związek państw
W ramach takiego związku państwa / tak jak małżeństwa / umawiają się na wspólne reguły gry.
/ tak jak związek małżeński /Albo żyją razem mają wspólną kasę , wspólnie posiadają majątek , dzieci .
Albo każde z nich sypia z kim i kiedy chce , wydaje pieniądze na swoje potrzeby nie liczą się z potrzebami drugiej osoby a na dodatek rości sobie pretensje do pieniędzy partnera.
Unia powinna mieć wspólną politykę monetarną. Wspólną armię i wspólny przemysł zbrojeniowy proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Wspólną politykę zagraniczną .Wspólne prawo itp. Jednocześnie wspólnie uregulowane granice autonomii poszczególnych członków. Destrukcyjne tu jest obecne prawo veta..

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek ten Echte niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 13:20
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lizus z 3a napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grynszpanowa Stokrotka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Totalni napisał(a): Totalni utrudniają prawdziwym Polakom rządzić ojczyzną. Polska dla Polaków .







Ci prawdziwi Polacy to Jacy? Kogo reprezentują? To zwolennicy kaczora Donalda, czy też kaczora Jarosława? Warto przeczytać,, Dzieje głupoty w Polsce" .
Na pewno nie ci co chcą oddać Polskę w obce łapy
*****************************************************************************************************************************
Co osoba ma na myśli ?
Czy swobodę przemieszczani się po Europie ? Czy swobodę zatrudniania się w Europie ? Czy swobodę zakładania działalności gospodarczej na terenie Unii ? Czy wolność wyboru systemu podatkowego w dowolnym państwie Unii ? Czy swoboda wyboru miejsca leczenia się ? Czy możliwość korzystania walut swojej lub wspólnej ? Czy dostęp do różnych banków ?
Kto komu i co oddaje ? Niech osoba bardziej myśli co pisze a nie pisze co myśli.


Właściwie Przemku sformułowane..
lecz czy zrozumiałe…?
Właściwie przemieściłem się w to miejsce swobodnie które było dla mnie uważam
celem życia…
Założyłem działalność płacąc właśnie tu
podatki ..
Lecz jak znasz z wpisów pewnych osób chcących kierować moimi decyzjami …
nazywając mnie bardzo miło np.
„Volksdeutsch , Malinowy, bratu mam kupić
Sandały zimowe , wymyślono na potrzeby
zaistnienia , „Bachora” , porzucenie dziewczyny w ciąży , ucieczka przed alimentami . I tym podobne sformułowania
okazujące miłość do bliźniego.
Od dłuższego czasu na forum sprawia niesamowitą radość osobie/ osobą
wpisywanie postów używając, Jurek and Jurek , Jurko61 , Jurek aus Deutschland itp , itd .
Dziękuję jedynie losowi który moimi posunięciami życia kieruje iż nie nakazał mi użycia tych negatywnych cech oportunistycznych pozostawiając mnie w realistycznym świecie , lecz też dziękuję
w jakimś stopniu obecnie rządzącym o nawoływaniu do praworządności i prawdomówności , więc Przemku przygotuj się na ciekawe opowieści o niektórych wspólnych znajomych podczas odwiedzin i luźnej pogawędce …
Zapewniam zmienisz zdanie mając mieszane uczucia czy ja czasem nie lawiruje …
Pozdrawiam i życzę dalszej walki…


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny twój znajomy niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 13:28
Aleś malinowy nosie spokorniał , nie po sugestii twojej kancelarii prawnej że swoimi wypowiedziami , prosisz się o kłopoty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 14:03
~~dawny twój znajomy napisał(a): Aleś malinowy nosie spokorniał , nie po sugestii twojej kancelarii prawnej że swoimi wypowiedziami , prosisz się o kłopoty ?


A co masz coś za kołnierzem , nie spokorniałem Tłuku , kancelarię pozostaw dla tych co jej potrzebują , porady opiniotwórcze
prawników są normą , poczytaj niekompetentny głąbie ile ostatnio sięgali obecnie rządzący do porad prawniczych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 14:09
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dawny twój znajomy napisał(a): Aleś malinowy nosie spokorniał , nie po sugestii twojej kancelarii prawnej że swoimi wypowiedziami , prosisz się o kłopoty ?


A co masz coś za kołnierzem , nie spokorniałem Tłuku , kancelarię pozostaw dla tych co jej potrzebują , porady opiniotwórcze
prawników są normą , poczytaj niekompetentny głąbie ile ostatnio sięgali obecnie rządzący do porad prawniczych .


A może teraz przeszedłeś do akcji „strach”
sugerując iż proszę się o kłopoty ???

Jak jesteś krystaliczny w czym obawa , od dłuższego czasu wiem kim jesteś , a to że Przemek mial dobre zdanie o tobie , nie znaczy iż nie mam prawa go uświadomić …!
zapamiętaj kij ma dwa końce !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
14 stycznia 2024r. o 14:15
PanM napisał(a): Unia = związek państw
W ramach takiego związku państwa / tak jak małżeństwa / umawiają się na wspólne reguły gry.
/ tak jak związek małżeński /Albo żyją razem mają wspólną kasę , wspólnie posiadają majątek , dzieci .
Albo każde z nich sypia z kim i kiedy chce , wydaje pieniądze na swoje potrzeby nie liczą się z potrzebami drugiej osoby a na dodatek rości sobie pretensje do pieniędzy partnera.
Unia powinna mieć wspólną politykę monetarną. Wspólną armię i wspólny przemysł zbrojeniowy proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Wspólną politykę zagraniczną .Wspólne prawo itp. Jednocześnie wspólnie uregulowane granice autonomii poszczególnych członków. Destrukcyjne tu jest obecne prawo veta..



Tyle że gdy wchodziliśmy do unii umowy były inne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 14:21
PanM napisał(a): Unia = związek państw
W ramach takiego związku państwa / tak jak małżeństwa / umawiają się na wspólne reguły gry.
/ tak jak związek małżeński /Albo żyją razem mają wspólną kasę , wspólnie posiadają majątek , dzieci .
Albo każde z nich sypia z kim i kiedy chce , wydaje pieniądze na swoje potrzeby nie liczą się z potrzebami drugiej osoby a na dodatek rości sobie pretensje do pieniędzy partnera.
Unia powinna mieć wspólną politykę monetarną. Wspólną armię i wspólny przemysł zbrojeniowy proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Wspólną politykę zagraniczną .Wspólne prawo itp. Jednocześnie wspólnie uregulowane granice autonomii poszczególnych członków. Destrukcyjne tu jest obecne prawo veta..


Przemku spróbuję to skomentować
odwiedziłem kraje takie jak Włochy, Hiszpania , Turcja , Rosja wielokrotnie , Ukraina , była Jugosławia , Austria , Francja , Belgia , Szwajcaria , Rumunia , Norwegia, Szwecja ,Dania , Finlandia , Holandia , Czechy i Słowacja , Węgry , Grecja i zamieszkuje w Niemczech piękny wpis i oby się kiedyś ziścił
lecz prawda jest inna , potrzeba jest dbać nie tylko o gospodarkę własnego kraju jak jest to w przypadku Niemiec , Francji lub Holandii , lecz o gospodarkę wspólną Unii Europejskiej bez podziałów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
14 stycznia 2024r. o 14:45
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Unia = związek państw
W ramach takiego związku państwa / tak jak małżeństwa / umawiają się na wspólne reguły gry.
/ tak jak związek małżeński /Albo żyją razem mają wspólną kasę , wspólnie posiadają majątek , dzieci .
Albo każde z nich sypia z kim i kiedy chce , wydaje pieniądze na swoje potrzeby nie liczą się z potrzebami drugiej osoby a na dodatek rości sobie pretensje do pieniędzy partnera.
Unia powinna mieć wspólną politykę monetarną. Wspólną armię i wspólny przemysł zbrojeniowy proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Wspólną politykę zagraniczną .Wspólne prawo itp. Jednocześnie wspólnie uregulowane granice autonomii poszczególnych członków. Destrukcyjne tu jest obecne prawo veta..


Przemku spróbuję to skomentować
odwiedziłem kraje takie jak Włochy, Hiszpania , Turcja , Rosja wielokrotnie , Ukraina , była Jugosławia , Austria , Francja , Belgia , Szwajcaria , Rumunia , Norwegia, Szwecja ,Dania , Finlandia , Holandia , Czechy i Słowacja , Węgry , Grecja i zamieszkuje w Niemczech piękny wpis i oby się kiedyś ziścił
lecz prawda jest inna , potrzeba jest dbać nie tylko o gospodarkę własnego kraju jak jest to w przypadku Niemiec , Francji lub Holandii , lecz o gospodarkę wspólną Unii Europejskiej bez podziałów.

Następny mitoman po Przemku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza