Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

11445
PanM
27 grudnia 2023r. o 23:06
~~Jojo napisał(a): Pan M chciał być też prezydentem ale byłby nie mój

Ale w ramach rekompensaty masz parkometry i najwyższe dopuszczalne stawki podatków.
Tam gdzie Twój prezydent decyduje pracy na pewno nie dostaniesz.
Brawo ty.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaroslaw Tusk niezalogowany
27 grudnia 2023r. o 23:14
To nie mój premier
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jojo niezalogowany
28 grudnia 2023r. o 7:24
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jojo napisał(a): Pan M chciał być też prezydentem ale byłby nie mój

Ale w ramach rekompensaty masz parkometry i najwyższe dopuszczalne stawki podatków.
Tam gdzie Twój prezydent decyduje pracy na pewno nie dostaniesz.
Brawo ty.


Mój prezydent to Polak a twój to jakiś euro ojro konństytucja i prawo jak my je rozumiemy.
Za takiego to ja ci dziękuje bardzo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
28 grudnia 2023r. o 7:51
A Polska mój kraj czy ojro panie? Po co siedzieć gdzieś gdzie komuś jest źle i niedobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 grudnia 2023r. o 11:10
~~Jojo napisał(a):
Mój prezydent to Polak a twój to jakiś euro ojro konństytucja i prawo jak my je rozumiemy.
Za takiego to ja ci dziękuje bardzo.

*******************************************************************************************************************************
Szczególnie szanowna małżonka prezydenta PiS ma bardzo Polsko brzmiące nazwisko.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieska Gunera niezalogowany
28 grudnia 2023r. o 12:18
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jojo napisał(a):
Mój prezydent to Polak a twój to jakiś euro ojro konństytucja i prawo jak my je rozumiemy.
Za takiego to ja ci dziękuje bardzo.

*******************************************************************************************************************************
Szczególnie szanowna małżonka prezydenta PiS ma bardzo Polsko brzmiące nazwisko.

Nawet wygląd .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisie koryta niezalogowany
28 grudnia 2023r. o 13:25
Pisie knury i lochy kwiczą za korytami. Telewizornia dla Polaków im nie pasi . Tylko taka partyjna szczekaczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dudopis niezalogowany
28 grudnia 2023r. o 14:51
Dudopisowi zaciął się głupopis. Dał się wpuścić nowemu doradcy Mastalerkowi. Pisi hart bez zastanowienia podsuwa swemu szefowi rady jak skórki od banana. No i pan belwederek się na jednej wypieprzył.
Co teraz będzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu