Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej D nie mój prezydent

~~Strażnik ZK niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 8:27
‼️UWAGA!
Apel do Romana Giertycha.
Szanowny Panie pośle.
Zwracam się do Pana z prośbą o powołanie zespołu do spraw rozliczeń wielokrotnego naruszenia Konstytucji i złamania prawa przez Andrzeja Dudę w czasie jego urzędowania na stanowisku Prezydenta RP.

Ja wiem, że jeszcze kilkanaście miesięcy będzie on "nietykalny", ale... czas szybko biegnie, a spraw dużo i wartoby już zacząć je spisywać, gromadzić dowody, przygotowywać wnioski - czy to do prokuratury czy do Trybunału Stanu.
Z pewnością powinna powstać strona internetowa gdzie wszystkie te wykroczenia/przestępstwa powinny być wylistowane i szczegółowo opisane wraz z komentarzami prawników i konstytucjonalistów.

Dodatkową zaletą będzie to, że będziemy o tym pisać, będziemy to nagłaśniać i będziemy się bardzo starać, aby do końca kadencji, zaczynając każdy swój dzień, Andrzej Duda miał świadomość, że zegar tyka i że to co ma nadejść JEST NIEUCHRONNE! #TikTak

I ten dzień w końcu nadejdzie i PAD nic nie może z tym zrobić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niezależny sędzia niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 12:15
Nadejdzie taki moment , prawdopodobnie niebawem że pan prezydent zmierzy się w uściskach z Trybunałem Stanu.
Sam trybunał to nie boa dusiciel ale paragrafy które w coraz większej ilości dotyczą prezydenta poślą go tam gdzie jego miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefan niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 12:39
~~Niezależny sędzia napisał(a): Nadejdzie taki moment , prawdopodobnie niebawem że pan prezydent zmierzy się w uściskach z Trybunałem Stanu.
Sam trybunał to nie boa dusiciel ale paragrafy które w coraz większej ilości dotyczą prezydenta poślą go tam gdzie jego miejsce.






Najpierw należy rozliczyć Giertycha za jego różnego rodzaju przestępstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Twardy fakt niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 12:52
~~Stefan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niezależny sędzia napisał(a): Nadejdzie taki moment , prawdopodobnie niebawem że pan prezydent zmierzy się w uściskach z Trybunałem Stanu.
Sam trybunał to nie boa dusiciel ale paragrafy które w coraz większej ilości dotyczą prezydenta poślą go tam gdzie jego miejsce.






Najpierw należy rozliczyć Giertycha za jego różnego rodzaju przestępstwa.

Roman Giertych w tej grze to malutki pionek. Dzisiaj nie odgrywa w tej partii gry żadnej roli. a pan prezydent daje bardzo dużo powodów aby zostać rozliczonym. Decyzje pana prezydenta uderzają we wszystkich Polaków / poza tymi z PiS / Pan prezydent sam jawnie deklaruje że jest reprezentantem tylko strony PiS . Nie odwracaj kota ogonem . Tu mowa o Andrzeju Dudzie prezydencie RP / PONOĆ/ a nie o jakimś tam adwokaciku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasieniec niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 12:57
~~Twardy fakt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stefan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niezależny sędzia napisał(a): Nadejdzie taki moment , prawdopodobnie niebawem że pan prezydent zmierzy się w uściskach z Trybunałem Stanu.
Sam trybunał to nie boa dusiciel ale paragrafy które w coraz większej ilości dotyczą prezydenta poślą go tam gdzie jego miejsce.






Najpierw należy rozliczyć Giertycha za jego różnego rodzaju przestępstwa.
Roman Giertych w tej grze to malutki pionek. Dzisiaj nie odgrywa w tej partii gry żadnej roli. a pan prezydent daje bardzo dużo powodów aby zostać rozliczonym. Decyzje pana prezydenta uderzają we wszystkich Polaków / poza tymi z PiS / Pan prezydent sam jawnie deklaruje że jest reprezentantem tylko strony PiS . Nie odwracaj kota ogonem . Tu mowa o Andrzeju Dudzie prezydencie RP / PONOĆ/ a nie o jakimś tam adwokaciku .


Wysłał Tusk Bulteriera kwiiiiiiiiiiiiiiiiiikwiiiiiiiiiiiii
Kwiiiiiiiiiiiiiiiiiii kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~empiva niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 13:00
https://prolifehc.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Endrju cienias niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 14:47
Co to za pajac z tego doopy. Nie ma czasu dla Polaków bo musi chronić pisiaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Louiered niezalogowany
28 stycznia 2024r. o 14:49
Complete Satisfaction roofing services
A Guide to Common Roofing Terms and What They Mean cae77_8
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu