Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~taka prawda niezalogowany
2 lipca 2024r. o 14:21
To jest akt bandytyzmu, który powinien być ukarany najsurowiej, jak można i ja głęboko wierzę w to, że przyjdzie taki czas, że zostanie ukarany. Jak ktoś pamięta takie metody, to z lat 70. Niektóre metody tortur były z czasów carskich — powiedział Jarosław Kaczyński o zatrzymaniu ks. Michała Olszewskiego , tego od leczniczego salcesonu za 100 mln.zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
2 lipca 2024r. o 14:24
Bandytyzm to były rządy mafii pis. Okradanie, rujnowanie, ośmieszanie i ojłamywanie Polski przez 8 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Ostróżka niezalogowany
3 lipca 2024r. o 5:05
Tance hulanka swawola wszystko za nasze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
4 lipca 2024r. o 6:08
~~Kasztanowordzawa Ostróżka napisał(a): Tance hulanka swawola wszystko za nasze


Jeśli to nie jest sabotaż polityczny, na doraźne zamówienie ferajny Kulawego, to ja jestem chińskim mandarynem.
Niestety, ale z tymi panami skutecznie można walczyć wyłącznie ich metodami, z opcją na rozwiązanie a la Causescu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
5 lipca 2024r. o 18:42
~~taka prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowordzawa Ostróżka napisał(a): Tance hulanka swawola wszystko za nasze


Jeśli to nie jest sabotaż polityczny, na doraźne zamówienie ferajny Kulawego, to ja jestem chińskim mandarynem.
Niestety, ale z tymi panami skutecznie można walczyć wyłącznie ich metodami, z opcją na rozwiązanie a la Causescu.



Właściwe pytanie brzmi: dlaczego Tusk tak bardzo upiera się przy powolnych rozliczeniach, zamiast po prostu uchwalić spec-ustawę, na mocy której można by aresztować i rozstrzelać wszystkich PiSiorów, co do jednego. I by się skończyły problemy z nimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Leszczyna niezalogowany
5 lipca 2024r. o 18:57
Tfussku gdzie pieniądze z kpo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Kokornak niezalogowany
5 lipca 2024r. o 22:29
~~Płomienna Leszczyna napisał(a): Tfussku gdzie pieniądze z kpo


Pajacyno a pytałeś Morawiecki ego gdzie są pieniądze z KPO? przecież on cały czas kłamał, że już idą, że będą w przyszłym kwartale, że będą do końca roku, że będą na początku przyszłego roku itd.. No gdzie byłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Leszczyna niezalogowany
6 lipca 2024r. o 5:13
~~Ciemnoróżowy Kokornak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienna Leszczyna napisał(a): Tfussku gdzie pieniądze z kpo


Pajacyno a pytałeś Morawiecki ego gdzie są pieniądze z KPO? przecież on cały czas kłamał, że już idą, że będą w przyszłym kwartale, że będą do końca roku, że będą na początku przyszłego roku itd.. No gdzie byłeś?


Byłem tam gdzie nadal jestem , w czarnej dupie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza