Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~Miedzianoczerwony Śnieżnik niezalogowany
6 września 2024r. o 8:22


;D
piSSdzielec Michaś w pierdelku uważanym za jeden z najgorszych ...
bijatyki ,samobójstwa a nawet seks strażników z więźniami...
czas więc piSSdzielce byście zorganizowali sobie kilka busów albo ''rajanem'' śmignęli na Luton a później ruszyć z pikietą pod pierdel bo tam tortury i takie tam inne ''atrakcje''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
6 września 2024r. o 11:39
Europejski Nakaz Aresztowania Pawła Szopy którego to koszulki reklamowali Duda z małżonką !

CIEKAWE IM CZY NIE WSTYD ????

Szopa zrobił giga wał na agregatach z Chin po czym czmychnął się skremować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
6 września 2024r. o 18:58
Za 11 miesięcy, 6 sierpnia 2025 roku rozpocznie się kadencja nowego Prezydenta RP.
333 dni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej spakowany niezalogowany
6 września 2024r. o 19:43
To, że pan prezydent czasami się kompromituje jako osoba w czasie swoich różnych misji zagranicznych, do tego się wszyscy zdążyliśmy przyzwyczaić, ale ta sprawa, to nie jest prywatna sprawa pana prezydenta, ani kwestia jego osobistej reputacji. Tam i tak już za wiele nie jest do naprawienia. Problemem jest to, że to, co powiedział, bardzo mocno szkodzi interesom Polski, że to godzi bezpośrednio w bezpieczeństwo Polski - mówił Tusk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
7 września 2024r. o 4:00
Czytam, że Szopa to prawie dołożył z własnych do zakupu tych agregatów prądotwórczych, tyle to kosztowało.

Czy zatem z prowadzenia sklepu z odzieżą da się w ogóle wyżyć?

Jasne, że tak. O ile to odzież patriotyczna, masz znajomego premiera i szefa agencji rządowej wydającej bez opamiętania i przetargu wagony publicznych pieniędzy.
Bo wtedy z zaskórniaków można sobie kupić takie na przykład siedem apartamentów w miasteczku Wilanów za gotówkę (średnio od półtora miliona w górę sztuka), do tego jakieś odpowiednie autko np. BMW M8 - za skromny milion lub Lamborghini za cztery miliony - jeśli tylko kolor podpasuje.

Bo Polska to kraj nieograniczonych możliwości.I z czego on biedak teraz będzie żył jak mu prokuratura na koncie zablokowała 111 milionów?...
Ech... Smutne takie życie milionera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznik niezalogowany
9 września 2024r. o 18:56
Mam prawo jazdy na ciągnik siodłowy. Mam prawo jazdy na motocykl. Mam też w garażu motorower. Nie mam co prawda kabrioletu, ale i tak poseł Czarnecki mi zaimponował, że umie tymi sprzętami śmigać nawet zimą… Nawet motorowerem z Jasła do Brukseli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
13 września 2024r. o 12:28
Obecnie rząd w warunkach polowych przeprowadza skomplikowaną operację wycinania złośliwego PiSiego nowotworu, który rozlał się po całym organizmie. Traktuję to jako operację ratującą życie mojej ukochanej Polski, którą trzeba było przeprowadzić TU, TERAZ i NATYCHMIAST.
Nie możemy wymagać, żeby operacja przeprowadzana w takich warunkach była przeprowadzana w takich samych standardach, w jakich przeprowadza się standardowe, dokładnie zaplanowane operacje w sterylnych salach operacyjnych.

Czy premier Tusk wraz ze swoim rządem działa zgodnie z prawem? Nie wiem. Nikt tego nie wie, bo PiS zniszczył cały system prawny i na każdą decyzję rządu znajduje się zaraz dziesięciu specjalistów, którzy wygłaszają dwadzieścia kompletnie sprzecznych opinii na dany temat.
Póki co wiem jedno - na każdą decyzję rządu da się znaleźć uzasadnienie prawne, które potwierdzają różne autorytety. Póki co żadna instytucja międzynarodowa nie zaczęła też wzywać naszego rządu do powstrzymania swoich działań, więc nie dajcie sobie wmówić, że jest to takie bezprawie, o jakim cały czas krzyczy PiS. Bo to że oni będą krzyczeć, to jest jasne i oczywiste. W końcu chodzi o ich własną skórę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
13 września 2024r. o 19:37
Żona Obatela złożyła zeznania sprzeczne z tym, co mówił Obatel. Jakoś mnie to nie dziwi.
"A czy ja go promowałem?" - pyta łupieżowy kurdupel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza