Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łukasz Molak chce zostać prezydentem Bolesławca
~~Zielona Rzeżucha niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 20:52
~~Bury Hibiskus napisał(a): Głośno się robi o połączeniu miasta i gminy.

niby kto gada??????????? a kto z gminy chce się włączyć do miasta???????????musi być referendum najpierw i to nie takie proste ze prezydent chce bo mu działek za mało na budowe domów ................ zabrał ludziom komunikację a teraz gmina mu się zamarzyła.............poszli w buraki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Rzeżucha niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 20:55
~~Iiiii napisał(a): CO TY PISZESZ GLUPOTY MACIE AUTOBUSY !!!!!

były i car romanos je zabrał bo kielbasa wyborcza tylko na miasto dziala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerownawa Stokrotka niezalogowany
12 stycznia 2024r. o 12:35
u konkurencji mieniące się jako "istotne" oczywiście brak informacji o zadeklarowanym konkurencie obecnego Prezydenta. Wiadomo, pan płaci - pan wymaga... Wolna media ... hahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Złotlin niezalogowany
12 stycznia 2024r. o 13:56
~~Czerownawa Stokrotka napisał(a): u konkurencji mieniące się jako "istotne" oczywiście brak informacji o zadeklarowanym konkurencie obecnego Prezydenta. Wiadomo, pan płaci - pan wymaga... Wolna media ... hahahah


Jeśli napiszą to paszkwila pod dyktando ratusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cieply krzysio niezalogowany
12 stycznia 2024r. o 18:14
Zaraz by sie skonczylo finansowanie nieistotnych homobolszewikow. Przypalony grubas to dla nich mniejsze zlo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Gynostemma niezalogowany
12 stycznia 2024r. o 19:45
Łukasz brawo!! Zawsze wiedziałam że będą z Ciebie ludzie.mądry,inteligenty facet. Spełniaj marzenia dążąc do celu ale nigdy nie zapomnij o ludziach tych ..".na produkcji".słuchaj tych mądrych. co mówią i zmieniaj na lepsze .Jeśli czytasz komentarze to sam wiesz co ludzie myśla.(zresztą zawsze wiedziałeś :)Masz moje poparcie i głos .Uda się zmienić wszystko.Wiem, że ty to potrafisz .Słuchaj ludzi ,resztę......cytując klasyka "olej grubym sikiem"; )Pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
13 stycznia 2024r. o 9:25
~~PP napisał(a): Proponuję Bogdana Nowaka na prezydenta. Nie uwikłany w żadne zależności od nikogo, żadnej łaski rodzina ani on od władz nie potrzebuje, przedsiębiorczy, umiejący kierować ludźmi i mieniem. To dobry kandydat mógłby być.

Ten pan to jeden z ojców ośmiu gwiazdek, mowy nienawiści, pogardy dla człowieka.Atywny peowiec, nigdy.Mam faworyta, przystojny czterdziestolatek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Psianka niezalogowany
13 stycznia 2024r. o 9:45
~~Ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~PP napisał(a): Proponuję Bogdana Nowaka na prezydenta. Nie uwikłany w żadne zależności od nikogo, żadnej łaski rodzina ani on od władz nie potrzebuje, przedsiębiorczy, umiejący kierować ludźmi i mieniem. To dobry kandydat mógłby być.

Ten pan to jeden z ojców ośmiu gwiazdek, mowy nienawiści, pogardy dla człowieka.Atywny peowiec, nigdy.Mam faworyta, przystojny czterdziestolatek.


Dodaj w dodatku ministrant
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza