Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łukasz Molak chce zostać prezydentem Bolesławca
~~Ciemnokasztanowa Szachownica niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 10:49
~~Biaława Rzeżucha napisał(a): Molak na prezydenta. To uczciwy człowiek z zasadami. To naprawdę wyjątek w tych czasach. Ja mu ufam. Mój głos i bliskich od nas ma. Powodzenia

Znam czy będzie dobry zobaczymy jaki program dla miasta szykuje.... zniesie SPP???????????? przywróci MZK na wioski???????????? odkorkuje miasto?????????? mieszkania dla młodych????????????? lepsze szkoły dla młodzieży???????????????? zielone miasto zamiast betonozy????????????????????? tak zagłosuje wtedy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 10:59
~~Ciemnokasztanowa Szachownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biaława Rzeżucha napisał(a): Molak na prezydenta. To uczciwy człowiek z zasadami. To naprawdę wyjątek w tych czasach. Ja mu ufam. Mój głos i bliskich od nas ma. Powodzenia

Znam czy będzie dobry zobaczymy jaki program dla miasta szykuje.... zniesie SPP???????????? przywróci MZK na wioski???????????? odkorkuje miasto?????????? mieszkania dla młodych????????????? lepsze szkoły dla młodzieży???????????????? zielone miasto zamiast betonozy????????????????????? tak zagłosuje wtedy

jak ci w obecnej szkole zle, to przepisz sie do pijarow - bedziesz go miala na co dzien, mozesz go meczyc pytaniami!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 14:22
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnokasztanowa Szachownica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biaława Rzeżucha napisał(a): Molak na prezydenta. To uczciwy człowiek z zasadami. To naprawdę wyjątek w tych czasach. Ja mu ufam. Mój głos i bliskich od nas ma. Powodzenia

Znam czy będzie dobry zobaczymy jaki program dla miasta szykuje.... zniesie SPP???????????? przywróci MZK na wioski???????????? odkorkuje miasto?????????? mieszkania dla młodych????????????? lepsze szkoły dla młodzieży???????????????? zielone miasto zamiast betonozy????????????????????? tak zagłosuje wtedy
jak ci w obecnej szkole zle, to przepisz sie do pijarow - bedziesz go miala na co dzien, mozesz go meczyc pytaniami!


Molak już dawno nie pracuje w szkole. obecnie sektor prywatny. I takich trzeba. Przedsiębiorczych ludzi blisko innych - ma mój głos i wielu znajomych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Pierwiosnek niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 15:42
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnokasztanowa Szachownica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biaława Rzeżucha napisał(a): Molak na prezydenta. To uczciwy człowiek z zasadami. To naprawdę wyjątek w tych czasach. Ja mu ufam. Mój głos i bliskich od nas ma. Powodzenia

Znam czy będzie dobry zobaczymy jaki program dla miasta szykuje.... zniesie SPP???????????? przywróci MZK na wioski???????????? odkorkuje miasto?????????? mieszkania dla młodych????????????? lepsze szkoły dla młodzieży???????????????? zielone miasto zamiast betonozy????????????????????? tak zagłosuje wtedy
jak ci w obecnej szkole zle, to przepisz sie do pijarow - bedziesz go miala na co dzien, mozesz go meczyc pytaniami!

a co ma jedno do drugiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Miskant niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 15:46
~~Rdzawy Rdest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnokasztanowa Szachownica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biaława Rzeżucha napisał(a): Molak na prezydenta. To uczciwy człowiek z zasadami. To naprawdę wyjątek w tych czasach. Ja mu ufam. Mój głos i bliskich od nas ma. Powodzenia

Znam czy będzie dobry zobaczymy jaki program dla miasta szykuje.... zniesie SPP???????????? przywróci MZK na wioski???????????? odkorkuje miasto?????????? mieszkania dla młodych????????????? lepsze szkoły dla młodzieży???????????????? zielone miasto zamiast betonozy????????????????????? tak zagłosuje wtedy
jak ci w obecnej szkole zle, to przepisz sie do pijarow - bedziesz go miala na co dzien, mozesz go meczyc pytaniami!

Molak już dawno nie pracuje w szkole. obecnie sektor prywatny. I takich trzeba. Przedsiębiorczych ludzi blisko innych - ma mój głos i wielu znajomych

„Prywatny” czyli jaki?
Już nie pisowskie Zakłady Ceramiczne Bolesławiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Mięta niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 16:20
Nie, też już w ceramice nie pracuje. Rozumiem że wg ciebie każdy kto tam pracuje to kiedyś ..., a teraz platfus? Bo PO rządzi?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Mięta niezalogowany
17 stycznia 2024r. o 13:03
Brak informacji u konkurencji o oficjalnym starcie w wyborach Molaka pokazuje i utwierdza że to tuba propagandowa ratusza, kablówka też. Wy na PiS tu psioczycie w każdym wątku, a PiS to ratuszowemu może buty czyścić w kwestii propagandy i wpływu na media. Telewizje krajowe całkiem nam przesłoniły perspektywę samorządu i spraw naszego miasta. Jest tylko walka PO i PiS... A kto na tym zyskuje w naszym mieście że się nie mówi o Bolesławcu i jego problemach? Właśnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
17 stycznia 2024r. o 17:17
Prędzej on niż jakiś Palczewski czy Przybylski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza