Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łukasz Molak chce zostać prezydentem Bolesławca
~~Brunatnoczarny Ziarnopłon niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 0:06
Panie Molak kibicujemy i głosujemy za panem.
Czas przewietrzyć ratusz bo zaczyna capieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Deklaracja na stół niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 16:58
Panie Łukaszu Molak , PROSIMY O JEDNOZNACZNĄ DEKLARACJĘ o pana stosunku do kościoła.
Jest pan neutralny Ok .
Jest pan klerykałem Piotr Roman ma kadencje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Grujecznik niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 17:23
~~Deklaracja na stół napisał(a): Panie Łukaszu Molak , PROSIMY O JEDNOZNACZNĄ DEKLARACJĘ o pana stosunku do kościoła.
Jest pan neutralny Ok .
Jest pan klerykałem Piotr Roman ma kadencje.


A co cię obchodzą czyjeś prywatne sprawy? Jak dla mnie może sobie nawet ktoś wierzyć w pluszowe misie. To prywatna sprawa której akurat nikt z kandydatów nie eksponuje i dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 19:52
~~Brunatnoczarny Ziarnopłon napisał(a): Panie Molak kibicujemy i głosujemy za panem.
Czas przewietrzyć ratusz bo zaczyna capieć


powodzenia Panie Molak i na pohybel Romanowi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 19:55
~~Żółtozielony Krwawnik napisał(a): Piotr wciągnie ich wszystkich nosem.


ta i sie przytka na kadencje patrzac na Nowego Prezydenta ')

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Tunbergia niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 19:56
~~Granatowoczarny Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Deklaracja na stół napisał(a): Panie Łukaszu Molak , PROSIMY O JEDNOZNACZNĄ DEKLARACJĘ o pana stosunku do kościoła.
Jest pan neutralny Ok .
Jest pan klerykałem Piotr Roman ma kadencje.


A co cię obchodzą czyjeś prywatne sprawy? Jak dla mnie może sobie nawet ktoś wierzyć w pluszowe misie. To prywatna sprawa której akurat nikt z kandydatów nie eksponuje i dobrze

Pan Molak jest pro kościelny dlatego jest pytanie bo jeśli wygra to nie będą to jego prywatne sprawy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Bratek niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 21:22
~~Rdzawobrunatna Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoczarny Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Deklaracja na stół napisał(a): Panie Łukaszu Molak , PROSIMY O JEDNOZNACZNĄ DEKLARACJĘ o pana stosunku do kościoła.
Jest pan neutralny Ok .
Jest pan klerykałem Piotr Roman ma kadencje.


A co cię obchodzą czyjeś prywatne sprawy? Jak dla mnie może sobie nawet ktoś wierzyć w pluszowe misie. To prywatna sprawa której akurat nikt z kandydatów nie eksponuje i dobrze
Pan Molak jest pro kościelny dlatego jest pytanie bo jeśli wygra to nie będą to jego prywatne sprawy .


A obecny prezydent przekazujący mnóstwo pieniędzy na kościoły to jaki jest?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Bratek niezalogowany
29 stycznia 2024r. o 21:35
~~Rdzawobrunatna Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoczarny Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Deklaracja na stół napisał(a): Panie Łukaszu Molak , PROSIMY O JEDNOZNACZNĄ DEKLARACJĘ o pana stosunku do kościoła.
Jest pan neutralny Ok .
Jest pan klerykałem Piotr Roman ma kadencje.


A co cię obchodzą czyjeś prywatne sprawy? Jak dla mnie może sobie nawet ktoś wierzyć w pluszowe misie. To prywatna sprawa której akurat nikt z kandydatów nie eksponuje i dobrze
Pan Molak jest pro kościelny dlatego jest pytanie bo jeśli wygra to nie będą to jego prywatne sprawy .


Mylisz się, to wciąż będą jego prywatne i osobiste sprawy. Tak jak u innych orientacja seksualna, kolor skóry itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.