Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
WOŚP przekazał sprzęt wart milion złotych dla szpitala w Bolesławcu [WIDEO]
~~Brunatnoczerwony Lilak niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 15:29
~~Magda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Zbierajcie dalej bo Owsik potrzebuje na basen.


Kolejny Polak Katolik. Pełen miłosci bliźniego i z Bogiem na ustach.
Obyś nigdy nie potrzebował tego sprzętu medycznego.

Zostaw katolików w spokoju, zajmij się sobą, nienawiść i obsesja jest po stronie koalicji 8 gwiazdek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Lilak niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 15:36
~~Pozdrowienia do więzienia napisał(a): Pisowce to tumany

Światli wyznawcy KO przecież możecie wspierać akcję WOŚP, nikt wam nie zabrania, po co te wyzwiska i nienwiść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Lilak niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 15:41
~~Pozdrowienia do więzienia napisał(a): Pisowce to tumany

Światli wyznawcy KO przecież możecie wspierać akcję WOŚP, nikt wam nie zabrania, po co te wyzwiska i nienwiść
~~Magda napisał(a): Pisie czopki razem z kościołem próbowały Polakom obrzydzić Orkiestrę ale się nie udało. W tym roku znowu rekord będzie :)

Nie mierz kogoś swoją miarą, jeżeli nie masz własnego rozumu i ktoś może Ci coś wdrukować do mózgu. Przyjmij do wiadomości , że są ludzie którzy czytają, obserwują i mają swój rozum. Chcesz wspierać WOŚP to wspieraj, pozytywny przykład zdziała więc niż wyzwiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oskar Rotszyld niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 17:07
Na Brudstocku najbardziej kocham jak Jurek przynosi puszki z rzuca pieniądze krzycząc "róbta co chceta". Najlepszy festiwal na świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Kapusta niezalogowany
11 stycznia 2024r. o 21:34
Ja mogę nie korzystać z tego sprzętu. Wy w ogóle nie chodźcie do szpitali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Lilak niezalogowany
12 stycznia 2024r. o 1:49
~~Marchewkowa Kapusta napisał(a): Ja mogę nie korzystać z tego sprzętu. Wy w ogóle nie chodźcie do szpitali

Co ma jedno wspólnego z drugim. Każdy kto ma życzenie może wspierać WOŚP nie ma zakazu. Jeżeli ktoś nie ma życzenia nie musi tego robić. A na leczenie każdy ubezpieczony płaci składkę zdrowotną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zoza niezalogowany
12 stycznia 2024r. o 8:29
pis jest przeciwko owsiakowi ale korzystają z urzadzen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
12 stycznia 2024r. o 9:10
Specjalna wrzutka ,żeby dalej konfliktować głupi naród.Raz coś o kościele,raz o Owsiaku,innym razem o żydach, LGBT i takie tam .A w instytucjach europejskich po cichu robią swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu