Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Lucjan niezalogowany
7 lipca 2024r. o 11:53
~~Miodowy Rannik napisał(a): piszesz teraz o ''rządzie przestępców''...czyli o kim piszesz?


Bodnar , Sienkiewicz , Kierwiński i ich szef Tusk .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Powojnik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 11:55
Yanku jak sukcesy ? Coś ci się POlepszyło w życiu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
7 lipca 2024r. o 12:03
~~Bożena siostra Jurka i Lucjana napisał(a): Lucek , na Niemców plujesz ale to im sprzedajesz Polskie , patriotyczno- katolickie truskawki .Niemieckie ojro ci nie śmierdzi ?


Tego się po tobie spodziewałem, nie sprawiłeś mi zawodu , bełkot i kłamstwo , sprzedawałem swoje truskawki
za złotówki polskiemu zaradnemu przedsiębiorcy który zarabiał na nich więcej jak ja sprzedając na niemieckim rynku .
Jedyne co mi śmierdzi to twoja głupota i Polacy tęskniący za niemiecką i unijną władzą w Polsce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 12:12
Zalogowałem się aby nie być anonimowym Trollem, , jakąś roślinką .


Dopisane 07.07.2024r. o godz. 12:12:

~~Miodowy Rannik napisał(a): czy to czasem nie twoi partyjni kolesie?


Z której partii , czytałem , że byłem w PZPR , ZSL , PiS a nawet mam coś wspólnego z Tuskiem solidaruchem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 12:12
to ty Lucjan?...niezalogowany? ;D
a skąd mam wiedzieć z którym Lucjanem tu piszę?...przecież tu Lucków ,Jasiów i Jurków jak kurek po deszczu...;D
stąd mój ''oszołom''...;D

ja atakuję?...a ty potrafisz odpowiedzieć kogo to zbynio''zero'' zamknął przez ostatnie lata?...nie odpowiadasz...;D
piszesz o ''rządzie przestępców'' więc pytam...o kim konkretnie piszesz?...rzuć jakimś przykładem kto ma zarzuty lub siedzi...

zrobisz to?...nie zrobisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 12:14
oho...uprzedziłeś mnie jak widzę kiedy ja pisałem post...

twoi ''partyjni kolesie '' to ci których ty Lucjan zawsze broniłeś i bronisz dalej...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 12:28
Zapomniałe o partii Kornela Morawieckiego , PW a następnie WiS .


Dopisane 07.07.2024r. o godz. 12:23:

~~Miodowy Rannik napisał(a): twoi ''partyjni kolesie '' to ci których ty Lucjan zawsze broniłeś i bronisz dalej...;D


Janusz , daj sobie spokój z tymi bredniami , mam tobie odpowiadać że komuniści , partia Tuska , Biedronia to twoi partyjni
koledzy , czas skończyć z tymi bredniami .
Ja mam poglądy konserwatywne , ty lewicowe i jako tacy z sobą dyskutujmy .



Dopisane 07.07.2024r. o godz. 12:28:

~~Miodowy Rannik napisał(a): to ty Lucjan?...niezalogowany? ;D
a skąd mam wiedzieć z którym Lucjanem tu piszę?...przecież tu Lucków ,Jasiów i Jurków jak kurek po deszczu...;D
stąd mój ''oszołom''...;D


Bardzo mnie ubawiłeś jak jakiś kwiatek napisał swoją opinię o tobie a ty WIEDZIAŁEŚ że to ja po jednym
słowie , adekwatne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław -sprawca wielu ciąż niezalogowany
7 lipca 2024r. o 12:29
W 2021 r ZjeP powołał Instytut Strat Wojennych, który miał załatwić temat reparacje. Szefem instytutu został Mularczyk. Roczny budżet to 21 mln zł. Wiecie jaką kwotę reparacji załatwił instytut? ZIOBRO. Ale pensje brali.
Zawsze mnie zastanawia dlaczego nie pro Bono. Dlaczego ta miłość do ojczyzny musi nas podatników tyle kosztować ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.