Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

22745
oprych
7 lipca 2024r. o 16:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 16:31
oprych napisał(a): Smutne :(
Wielbiciele jednych złodzieji, malapet intelektualnych (PiS) wyzywają się z wielbicielami innych złodzieji i malapet intelektualnych (PO i im podobnych).

Wychodzi na to że ich wyborcy to też malapety intelektualne :(

My malApety ty powyższym wpisem udowadniasz że jesteś malEpeta , wyzywasz jednych i drugich , bardzo wskazana jest
krytyka rządzących , nie rozumiem wyzywania milionów wyborców obu skłóconych " klanów " .

Mamy system rządów wielopartyjnych to na wypadek gdybyś zapomniał lub nie wiedział , czy tobie się to podoba czy nie
jakaś partia lub koalicja kilku partii będzie rządziła .

Kim są twoim zdaniem ci co nie idą na wybory ? , moim zdaniem też dokonali wyboru , nie mają żadnego wpływu na
to kto rządzi , godzą się na to kogo wybiorą inni .



Dopisane 07.07.2024r. o godz. 16:31:

oprych , wrzucasz bardzo pouczający filmik , posłuchaj wypowiedzi Artura Bartoszewicza kilkakrotnie , jest szansa
że zrozumiesz dokąd nas prowadzi obecna rządząca koalicja ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
7 lipca 2024r. o 16:36
Ja wiem dokąd nas prowadzi obecny rząd
Dokładnie w to samo miejsce co poprzedni.

Oczywiście że jestem malapetą. Tyle że w przeciwieństwie do "ekspertów" z tego forum doskonale o tym wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janusz niezalogowany
7 lipca 2024r. o 16:46
oprych napisał(a): Ja wiem dokąd nas prowadzi obecny rząd
Dokładnie w to samo miejsce co poprzedni.

Oczywiście że jestem malapetą. Tyle że w przeciwieństwie do "ekspertów" z tego forum doskonale o tym wiem.


My miastowi jakoś się douczymy,doszkolimy ale ty wiejski tłuk nie masz szans . Zostaniesz tym kim jesteś, wiejskim malapetą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jegomość niezalogowany
7 lipca 2024r. o 16:49
Dla januszy mieszkanie w Bolesławcu oznacza bycie miastowym.

Beka z tego cwela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 16:50
~~Poziomkowy Bambus napisał(a): Z tego co widzę i czytam to ten portal powinien zmienić nazwę z sukcesów rządu / których nie ma i nie będzie przy takich nieudacznikach/ na sukcesy Yana w STS-ach.

co za bzdet...
nie portal a ewentualnie temat...;D
masz blisko 1100 stron o polityce tych czy innych i co to zmienia?
ja troszkę tylko ''luzuję '' temat spuszczając tym samym z ciebie niezdrowe powietrze...;D

a ty jak masz z tym problem to moich postów nie czytaj a jak już czytasz a czytasz bo to widać powstrzymaj się od komentarza ...
ale ty tego nie potrafisz...
tak jk nie potrafisz pisać o wszystkich aferach i złodziejstwie piSSdzielców...tak jak nie potrafisz pisać prawdy o tym oszuście ,kłamcy, łgarzu i arcy szkodniku dla kraju Antonie Antonowyczu Macjarewiczu...

ja w tym czasie oglądałem piękne spotkanie Jasmin z Madison...szkoda że tak się skończyło ale to też pokaz jak można szacunkiem wypowiadać się o przeciwniczce a nie to co po demolce mówiła Świątek...

obstawiłem Jasmine a teraz ...spotkanie zaznaczyłem jako ''nieodbyte''
z tym tez masz problem? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 lipca 2024r. o 16:56
oprych napisał(a): Ja wiem dokąd nas prowadzi obecny rząd
Dokładnie w to samo miejsce co poprzedni.


Jak wiesz to napisz co obecnie rządzący będąc w opozycji zarzucali rządowi PiS , było to jedno z głównych haseł
wyborczych Tuska , powinieneś pamiętać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 17:01
ja wracam do wznowionego meczu bo obstawiłem Paulę a ty Lucjan napisz o niespełnionych obietnicach Beci''oborowej'' ...;D
chętnie później poczytam..ale ty nie napiszesz ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza