Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~ niezalogowany
9 lipca 2024r. o 19:37
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Gang ustalił sobie że urząd skarbowy nie musi mieć zgody prokuratora, aby przejrzeć konto bankowe delikwenta.
Skarbówka wykorzystuje to ochoczo i przegląda konta bankowe jak leci.

Prawo obowiązuje od 1 lipca 2022. O ile mnie pamięć nie myli to wtedy władał Polską Gang PISdzielski!!:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
9 lipca 2024r. o 19:38
~~Smolista Irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Tak że szulerzy uważajcie bo jak znajdą te wasze "wygrane " to was w skarpetkach puszczą.



Ponoć filtr skarbówki ustawiony na 10 złotych więc naszemu Yasiowi szulerowi nie grozi...:D


Jeden mnie uspokoił bo prawo było ustalone za PiS więc teraz sie nie liczy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
9 lipca 2024r. o 19:40
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Gang ustalił sobie że urząd skarbowy nie musi mieć zgody prokuratora, aby przejrzeć konto bankowe delikwenta.
Skarbówka wykorzystuje to ochoczo i przegląda konta bankowe jak leci.

Prawo obowiązuje od 1 lipca 2022. O ile mnie pamięć nie myli to wtedy władał Polską Gang PISdzielski!!:D:D:D

Gang pisdzielski uchwalił a gang olsena wykorzystuje.
Ludzkie te gangi :)
Mogli zabić a tylko ograbili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do nieuka niezalogowany
9 lipca 2024r. o 20:31
78% młodzieży ukraińskiej zdało w tym roku maturę w Polsce..... Yasiu jak się czujesz jako człowiek po zawodówce ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
9 lipca 2024r. o 22:05
A ty jak się czujesz po przyśpieszonym kursie obsługi dźwigu osobowego czyli windy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Pieris niezalogowany
9 lipca 2024r. o 22:15
Pryglupy krec ane dalej się kłócą o popis. A te qurwy nas sprzedają. Tak jak Tusk teraz

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Sałata niezalogowany
9 lipca 2024r. o 22:32
~~Szarawy Pieris napisał(a): Pryglupy krec ane dalej się kłócą o popis. A te qurwy nas sprzedają. Tak jak Tusk terazZastosowana autokorekta

Zapamiętaj :
Pis peło jeden ch... i jedno zło.
I jedni i drudzy sprzedadzą nas bez mrugnięcia okiem.
Mamy być sługami narodu ukraińskiego , jak to powiedział wiadomo kto (nie mogę napisać bo haki na mnie zbierają).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Pieris niezalogowany
9 lipca 2024r. o 22:34
~~Liliowa Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarawy Pieris napisał(a): Pryglupy krec ane dalej się kłócą o popis. A te qurwy nas sprzedają. Tak jak Tusk terazZastosowana autokorekta

Zapamiętaj :
Pis peło jeden ch... i jedno zło.
I jedni i drudzy sprzedadzą nas bez mrugnięcia okiem.
Mamy być sługami narodu ukraińskiego , jak to powiedział wiadomo kto (nie mogę napisać bo haki na mnie zbierają).

Mi tego nie mów. Ja to wiem. Tłumacz to tym przyglupom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza