Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Szaropopielaty Driakiew niezalogowany
10 lipca 2024r. o 10:33
powinno wszystko zniknąć ze szkół ...zastąpić to ''listami do Koryntian'' i myślami fizjologicznymi Janka zwaj...;D
bo nieważne czy Polska będzie mądra i bogata -ważne by była katolicka...HAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uśmiechnięta niezalogowany
10 lipca 2024r. o 10:36
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): powinno wszystko zniknąć ze szkół ...zastąpić to ''listami do Koryntian'' i myślami fizjologicznymi Janka zwaj...;D
bo nieważne czy Polska będzie mądra i bogata -ważne by była katolicka...HAHAHAHA


Ty nie jesteś katolikiem ale jakoś ci to nie pomogło w dążeniu do wiedzy ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uśmiechnięta niezalogowany
10 lipca 2024r. o 10:37
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): Ostapenko i Rybka ...faworytki ...
a u facecików Fritz...

jutro Jasmin ....widzę ją w finale z Rybką...
a wy? ;D



"Graj Janek, graj!
Bo leci muza, która
Nie ma "jaj"!
Graj Janek, graj!
Graj Janek, graj!
I coś dobrego zapodaj!
O, o, żeby szło!

Graj Janek, graj!
Bo leci muza, która
Nie ma "jaj"!
Graj Janek, graj!
Graj Janek, graj!
I coś szybkiego zapodaj!
O, o, takiego wiesz!

Hopa!
I ja, i ja!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Driakiew niezalogowany
10 lipca 2024r. o 10:40
jak to kurna nie jestem?...czyżbyś mnie wykreślił?
ło matko bosko!!!!! ;D

a tak na marginesie ...to właśnie wiedza i poczynania tych facetów w sukienkach skutecznie mi obrzydziło to ''towarzycho''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Modrzew niezalogowany
10 lipca 2024r. o 10:43
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): a tak na marginesie ...to właśnie wiedza i poczynania tych facetów w sukienkach skutecznie mi obrzydziło to ''towarzycho''...;D


Najważniejsze że twoje poczynania są bez skazy....hahaha
Co u syna ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lipca 2024r. o 10:48
"Wicemarszałek Sejmu był we wtorek gościem Radia WNET. Odnosząc się do podpisanej w poniedziałek polsko-ukraińskiej umowy o bezpieczeństwie Krzysztof Bosak podkreślił, że podpisanie porozumienia “nie zostało poprzedzone żadną ani konsultacją, ani debatą w parlamencie”. Jak dodał, “odbiera to w kategoriach coraz głębszego wciągania nas przez Ukrainę w ten konflikt”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Ostrokrzew niezalogowany
10 lipca 2024r. o 11:58
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): jak to kurna nie jestem?...czyżbyś mnie wykreślił?
ło matko bosko!!!!! ;D

a tak na marginesie ...to właśnie wiedza i poczynania tych facetów w sukienkach skutecznie mi obrzydziło to ''towarzycho''...;D

za to tęczowe parady ci pasią, ta się czujesz jak ryba w wodzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~czarny salceson niezalogowany
10 lipca 2024r. o 12:46
~~Zgniłozielony Ostrokrzew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): jak to kurna nie jestem?...czyżbyś mnie wykreślił?
ło matko bosko!!!!! ;D

a tak na marginesie ...to właśnie wiedza i poczynania tych facetów w sukienkach skutecznie mi obrzydziło to ''towarzycho''...;D

za to tęczowe parady ci pasią, ta się czujesz jak ryba w wodzie

Co za głupek. Tęczowi nie nauczają z ambon o życiu w czystości a czarne kiece pieprzą się po seminariach jak kocury .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza