Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Brunatnopopielaty Fasolnik niezalogowany
10 lipca 2024r. o 16:13
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): i właśnie wygrał 7-4...

a tu nadal za sport ''narodowy'' uznaje się ''kopanie w gałę''...;D
tymczasem ten sport ''narodowy'' pasuje idealnie do stanu równie ''narodowych'' tandetnych ławeczek..;D


Jasiu papierosy i tytoń drożeje i to bardzo .....zwiększaj stawki ...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Driakiew niezalogowany
10 lipca 2024r. o 16:19
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): no i się kurna przeliczyłem...;D pe-piczka wygrała a to daje mi błąd na kuponie...;D
no i ''wuj''...
''miliony '' poszły w piSSdu...

no jak teraz jeszcze Fritz przegra to przyjdzie mi zastawić w lombardzie ostatnie tram...tenisówki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lipca 2024r. o 16:22
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): no jak teraz jeszcze Fritz przegra to przyjdzie mi zastawić w lombardzie ostatnie tram...tenisówki...;D


Ty rób zapasy tutek bo od nowego roku miłościwie nam panujący podnoszą akcyzę na papierosy.....paczka poniżej 20 złotych będzie twoim marzeniem :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To ruszy niezalogowany
10 lipca 2024r. o 16:36
Władza bierze się za portfele obywateli i szykuje drastyczne podwyżki. O planach resortu finansów dowiedzieli się we wtorek, 9 lipca, przedsiębiorcy i nie ukrywają zniesmaczenia - pisze Dziennik Gazeta Prawna......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Driakiew niezalogowany
10 lipca 2024r. o 16:53
ja to moge nawet z głodu zdychac za Tuska, byleby piSSiory nie wróciły do władzy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Brodia niezalogowany
10 lipca 2024r. o 17:06
~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): ja to moge nawet z głodu zdychac za Tuska, byleby piSSiory nie wróciły do władzy...;D

Ja też ,walić PISowskich złodziei !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niezalogowany Jurek niezalogowany
10 lipca 2024r. o 17:23
~~Pawa Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): ja to moge nawet z głodu zdychac za Tuska, byleby piSSiory nie wróciły do władzy...;D

Ja też ,walić PISowskich złodziei !!!!!


Jest nas więcej , na pohybel kaczej mafii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kto wtedy rządził niezalogowany
10 lipca 2024r. o 18:19
~~Brunatnopopielaty Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Driakiew napisał(a): i właśnie wygrał 7-4...

a tu nadal za sport ''narodowy'' uznaje się ''kopanie w gałę''...;D
tymczasem ten sport ''narodowy'' pasuje idealnie do stanu równie ''narodowych'' tandetnych ławeczek..;D


Jasiu papierosy i tytoń drożeje i to bardzo .....zwiększaj stawki ...:D


Zgodnie z przepisami uchwalonymi jeszcze w 2021 r., w latach 2023-2027 co roku akcyza na papierosy (oraz np. inne wyroby tytoniowe i e-papierosy) miała iść w górę o 10 proc. Z racji tego rozplanowania podwyżek na kilka lat do przodu, mówiono o "mapie drogowej".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza