Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Pomarańczowa Szydlica niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:09
Ewa Zajączkowska-Hernik, swego czasu rzeczniczka Konfederacji, miesiąc temu mówiła Onetowi:

"To, co powiedział lider AfD, że nie każdy, kto miał mundur SS był zbrodniarzem, powoduje, że ta partia dużo straci. Te słowa padły na finiszu kampanii. Ta partia się skompromitowała, nie oszukujmy się. Poszli za daleko w swojej narracji".

Obecnie Zajączkowska-Hernik współtworzy sojusz ze "skompromitowanymi" nacjonalistami z Niemiec. W środę i czwartek europosłanka nie odbierała telefonu i nie odpisywała na SMS. W mediach społecznościowych również nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie. Być może wybrała strategię "na przeczekanie".

Internauci jednak nie zapominają i są bezlitośni. I to nie tylko przeciwnicy Konfederacji, ale ludzie, którzy deklarują prawicowe poglądy.

Stanisławowi Tyszce wyciągane są wpisy sprzed lat, w których krytykuje AfD, zarzucając im m.in. "niebezpiecznie antypolską" postawę, popieranie w pełni Rosji oraz dumę z niemieckich żołnierzy z czasów II wojny światowej.
Chcieliśmy zapytać europosła, czy zmienił już zdanie na temat AfD. Podobnie jak Zajączkowska-Hernik, nie odbierał dzisiaj telefonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Sumak niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:10
cierpliwie czekałem na jakieś konkretne odpowiedzi w tym na to co napisał oprych i nic...

dlaczego? ...domyślam się że tu brak argumentów by cokolwiek podważyć....
lepiej pisać jakieś popierdółki o moim ''konfiarstwie'' ;D
ale żeby ubarwić tą polemikę napiszę to co już kiedyś pisałem podczas pewnego epizodu z gaśnicą w ''polskim'' sejmie...
daleko mi do Korwina a to co zrobił Braun rozumiem ...rozumiem chociaż formy w jakiej to zrobił nie do końca mi pasuje...
ale było to spektakularne i chyba o to mu właśnie chodziło...
niech mi ktoś powie czy w niemieckim Bundestagu stała kiedyś menora?...nie...a przecież to Niemcy powinni (?) ją stawiać bo to oni byli siewcami zła jakie dotknęło Żydów...
czy w ''yankeskim'' Kongresie stała kiedykolwiek menora chociaż lobby żydowskie tam wszystko opanowało...
czy w pomieszczeniach Knestetu stał kiedykolwiek krzyż powiązany z chrześcijaństwem?

kiedyś byłem przeciwnikiem wszelkich Winnickich czy Bosaków bo mają sporo za uszami tak jak dawna MW ...ale później pokazał się np. Dziambor którego lubię posłuchać...teraz Wippler którego uważam za wyważonego w wypowiedziach...

czyli co?...teraz zostanę chyba ''konfiarzem '' całą gębą...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Lilak niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:14
Konfederacja to zdrajcy naszej polskiej Ojczyzny!

Związali się z niazistami z AfD, którzy mówią że SS to byli niemieccy patrioci, a Polska wywołała II Wojnę Światową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Sumak niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:16
szupin czy jak ci tam teraz ...odpiszesz kogo ty popierasz ?
pytam bo zaszyłeś się w jakiejś norze i zamilkłes...

odpowiedz cokolwiek na to o czym pisał ''oprych''
dasz radę ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wtomigraj niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:20
Konfederacja 3 % wzrost poparcia, reszta drepta w miejscu, pierwsze rachunki za prąd jeszcze bardziej wzmocnią partię Bosaka,nie wsPOmnę o cenach fajek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Zawilec niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:22
~~Zazieleniały Lilak napisał(a): Konfederacja to zdrajcy naszej polskiej Ojczyzny!

Związali się z niazistami z AfD, którzy mówią że SS to byli niemieccy patrioci, a Polska wywołała II Wojnę Światową.

AfD twierdzi też, że nasze polskie Ziemie Zachodnie to nic innego jak Wchodnie Niemcy.

Teraz bedę mieszkać w Bunzlau, a Mentzen postawi mi na rynku pomnik patriotów z Wehrmachtu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:26
~~Sinoniebieski Sumak napisał(a): szupin czy jak ci tam teraz ...odpiszesz kogo ty popierasz ?
pytam bo zaszyłeś się w jakiejś norze i zamilkłes...

odpowiedz cokolwiek na to o czym pisał ''oprych''
dasz radę ? ;D




Nie odpowie, bo te bzdury raczej boty piszą
Przykład wyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AfD niezalogowany
13 lipca 2024r. o 8:29
Hallo, meine Freunde!

Breslau, Stettin, Danzig und auch das Dorf Bunzlau waren immer deutsch!

Bitte darüber nie vergessen!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza