Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Czerwonobrązowa Przylaszczka niezalogowany
13 lipca 2024r. o 9:55
~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!



Tez tak myśle że her tfusk to zdrajca Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Agrest niezalogowany
13 lipca 2024r. o 9:56
~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!

Do mnie dzwoniła moja babcia z Olsztyna, która ma 80 lat i się pytała, co zrobili ci zdrajcy z konfederacji.

Jej połowa rodziny zginęła z rąk SS i Wehrmachtu, a ona teraz będzie mieszkać w niemieckim Allenstein in Ostpreußen.

Kobieta się popłakała i jest załamana, ,mimo że cały czas ją pocieszałam, że jakoś wytrzymamy. Najwyżej przeprowadzimy się do Polski, może do Krakowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Przylaszczka niezalogowany
13 lipca 2024r. o 10:04
~~Brudnozielony Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!

Do mnie dzwoniła moja babcia z Olsztyna, która ma 80 lat i się pytała, co zrobili ci zdrajcy z konfederacji.

Jej połowa rodziny zginęła z rąk SS i Wehrmachtu, a ona teraz będzie mieszkać w niemieckim Allenstein in Ostpreußen.

Kobieta się popłakała i jest załamana, ,mimo że cały czas ją pocieszałam, że jakoś wytrzymamy. Najwyżej przeprowadzimy się do Polski, może do Krakowa.

~~Brudnozielony Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!

Do mnie dzwoniła moja babcia z Olsztyna, która ma 80 lat i się pytała, co zrobili ci zdrajcy z konfederacji.

Jej połowa rodziny zginęła z rąk SS i Wehrmachtu, a ona teraz będzie mieszkać w niemieckim Allenstein in Ostpreußen.

Kobieta się popłakała i jest załamana, ,mimo że cały czas ją pocieszałam, że jakoś wytrzymamy. Najwyżej przeprowadzimy się do Polski, może do Krakowa.


Pełowski ..., masz coś do powiedzenia w temacie 'Sukcesy nowego rządu"?
Pół roku minęło a te szkodniki wyrządziły wiecej złego niż pisowce przez osiem lat.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Sośnica niezalogowany
13 lipca 2024r. o 10:08
~~Brudnozielony Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!

Do mnie dzwoniła moja babcia z Olsztyna, która ma 80 lat i się pytała, co zrobili ci zdrajcy z konfederacji.

Jej połowa rodziny zginęła z rąk SS i Wehrmachtu, a ona teraz będzie mieszkać w niemieckim Allenstein in Ostpreußen.

Kobieta się popłakała i jest załamana, ,mimo że cały czas ją pocieszałam, że jakoś wytrzymamy. Najwyżej przeprowadzimy się do Polski, może do Krakowa.

Takich historii jest mnóstwo. Starsi ludzie, którzy pamiętają okupację, nie mogą zrozumieć, co zrobiła konfederacja.

Dla nich to jest straszne i nie chcą powrotu Niemców ani stawiania pomników niemieckim żolnierzom.
Ich bliscy ginęli z rąk Niemców, a konfederacja się z nimi brata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
13 lipca 2024r. o 10:11
~~Brudnozielony Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!

Do mnie dzwoniła moja babcia z Olsztyna, która ma 80 lat i się pytała, co zrobili ci zdrajcy z konfederacji.

Jej połowa rodziny zginęła z rąk SS i Wehrmachtu, a ona teraz będzie mieszkać w niemieckim Allenstein in Ostpreußen.

Kobieta się popłakała i jest załamana, ,mimo że cały czas ją pocieszałam, że jakoś wytrzymamy. Najwyżej przeprowadzimy się do Polski, może do Krakowa.





He he he :)
Normalnie urzekła mnie twoja historia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Sumak niezalogowany
13 lipca 2024r. o 10:32
tak ,tak...to wzruszające tylko ...czy to czasem nie ''ukry'' chcą ziem po Kraków z nim włącznie?
zapomnieliście?
to przypomnijcie sobie ''ukraińskie onuce'' słowa ich hymnu...;D
ot ''durne paljaki'' ;D

''sługi narodu'' morderców i rezunów spod znaku tryzuba...

i możecie to sobie tu ciąć i zgłaszać ...służbom...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Sumak niezalogowany
13 lipca 2024r. o 10:36
aha...byłem w STS-ie...obstawiłem ....;D
ale pojadę jeszcze raz bo właśnie coś sprawdziłem i postawię jeszcze jeden kupon...
bo to wiecie - muszę bo się uduszę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Osteospermum niezalogowany
13 lipca 2024r. o 10:39
Połowę roku spędzam w Polsce połowę w Niemczech pod francuską granicą .Znam bardzo dobrze politykę niemiecką bo się nią interesuje .Popieram całym sercem AfD .Miałem przyjemność rozmawiać z Alice Weidel ,wice przewodniczącą AfD .wspaniała kobieta To co w Polsce ścierwomedia mówią ,woła o pomstę do nieba ,niestety wielu Polaków ma wyprane zupełnie mózgi przez POPIS ową kłamliwą propagandę .
Miejmy nadzieję że tacy ludzie jak pani Weidel , Orban, Putin, Tramp ,Fico, i całe BRICS wygrają z masońsko reptyliańskimi gadami którzy niestety obsiedli nasz kraj podzieleni dla niepoznaki na główne partie polityczne ,a w większości otumaniony propagandą naród tego nie dostrzega .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza