Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ppancer niezalogowany
13 lipca 2024r. o 13:49
~~Orzechowa Sośnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielony Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!

Do mnie dzwoniła moja babcia z Olsztyna, która ma 80 lat i się pytała, co zrobili ci zdrajcy z konfederacji.

Jej połowa rodziny zginęła z rąk SS i Wehrmachtu, a ona teraz będzie mieszkać w niemieckim Allenstein in Ostpreußen.

Kobieta się popłakała i jest załamana, ,mimo że cały czas ją pocieszałam, że jakoś wytrzymamy. Najwyżej przeprowadzimy się do Polski, może do Krakowa.
Takich historii jest mnóstwo. Starsi ludzie, którzy pamiętają okupację, nie mogą zrozumieć, co zrobiła konfederacja.

Dla nich to jest straszne i nie chcą powrotu Niemców ani stawiania pomników niemieckim żolnierzom.
Ich bliscy ginęli z rąk Niemców, a konfederacja się z nimi brata.

Ruda Wrona leży u ich stóp,to ci nie przeszkadza ??
ten hołd pruski ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca z Tira niezalogowany
13 lipca 2024r. o 14:08
~~Ppancer napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Orzechowa Sośnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnozielony Agrest napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Milin napisał(a): Dziękujemy ci konfederacjo!

Teraz będę mieszkała w Bunzlau, a ul.Żołnierzy Wyklętych będzie się nazywać Heinrich Himmler Straße.

Zdrajcy Polski!

Do mnie dzwoniła moja babcia z Olsztyna, która ma 80 lat i się pytała, co zrobili ci zdrajcy z konfederacji.

Jej połowa rodziny zginęła z rąk SS i Wehrmachtu, a ona teraz będzie mieszkać w niemieckim Allenstein in Ostpreußen.

Kobieta się popłakała i jest załamana, ,mimo że cały czas ją pocieszałam, że jakoś wytrzymamy. Najwyżej przeprowadzimy się do Polski, może do Krakowa.
Takich historii jest mnóstwo. Starsi ludzie, którzy pamiętają okupację, nie mogą zrozumieć, co zrobiła konfederacja.

Dla nich to jest straszne i nie chcą powrotu Niemców ani stawiania pomników niemieckim żolnierzom.
Ich bliscy ginęli z rąk Niemców, a konfederacja się z nimi brata.
Ruda Wrona leży u ich stóp,to ci nie przeszkadza ??
ten hołd pruski ??


Po godz.22 naPiSzę ci jak i gdzie twoja leży , zDziwisz się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowy Powojnik niezalogowany
13 lipca 2024r. o 14:32
Czemuś to , Boska istoto ….?
Tak nierówno cnoty dał ??
Morawiecki zamieniał wszystko w złoto,,
A Donald zamienia wszystko w K..A..Ł …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Sumak niezalogowany
13 lipca 2024r. o 16:24
''sukcesy rządu''?...tak sobie...;)

Wimbledon?...zobaczymy...;D

''łan -łan'' ;D
oby ''ślizgacz '' przegrał....
ale i tak mam dwa kupony więc nie podniecajcie się zbytnio ...cieniaski ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Aralia niezalogowany
13 lipca 2024r. o 16:30
Konfederacja, wy niemieckie xuje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Ułudka niezalogowany
13 lipca 2024r. o 16:34
Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że na forum piszą tylko ciężko chorzy pacjenci szpitala dla psychicznie chorych. Zero myślenia, zero rozumienia, same emocje w stanie schizofrenii paranoidalnej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Złotlin niezalogowany
13 lipca 2024r. o 16:44
~~Smolista Ułudka napisał(a): Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że na forum piszą tylko ciężko chorzy pacjenci szpitala dla psychicznie chorych. Zero myślenia, zero rozumienia, same emocje w stanie schizofrenii paranoidalnej.

Zgadza się.

Konfederacja sprzedała polskie interesy Niemcom!

Podpisali sojusz z Alternative für Deutschland!

Niemcy przyjdą na nasze Ziemie Odzyskane i mój ukochany Bolesławiec będzie teraz Bunzlau. Zdrajcy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Śliwa niezalogowany
13 lipca 2024r. o 17:07
~~Smolista Ułudka napisał(a): Czytając komentarze można odnieść wrażenie, że na forum piszą tylko ciężko chorzy pacjenci szpitala dla psychicznie chorych. Zero myślenia, zero rozumienia, same emocje w stanie schizofrenii paranoidalnej.


Hehehe, to prawda.

Ale wszyscy w regionach ostrzegaliśmy Sławka, że strzeli sobie w stopę.

Teraz już tego nie unikniemy i musimy po prostu przeczekać, aż się od nas odwalą i znajdą inny temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza