Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bladofioletowa Robinia niezalogowany
13 lipca 2024r. o 19:22
Wiemy, że skorn to pedał.
Pytamy się ,czy oprych to pedał.
Reszta konfederacji pozostaje do wyjaśnienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Śniedek niezalogowany
13 lipca 2024r. o 19:32
~~Płomienista Szachownica napisał(a): I teraz będziemy mieszkać w Bunzlau? Drukują już nam niemieckie paszporty?


Piszesz sam.ze sobą jak jakiś schizofrenik !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Robinia niezalogowany
13 lipca 2024r. o 19:38
Skorn to pedał i oprych chyba też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Alstremeria niezalogowany
13 lipca 2024r. o 19:40
Ileż tu było obelg i wyśmiewania " Jacusiowej " telewizji. A dzisiaj co? Co się zmieniło? Dalej trasa z TVP i odgrzewanie starych kotletów z pleybeku i nabijanie kasy pseudo artystom. Urszula, Doda, Wanda i Banda, i jeszcze parę staroci. Konik na biegunach..... Dmuchawce latawce ..... hahahahha... To ja już wolałem Zenka. No ale jakoś te miliardy na telewizję trzeba spożytkować. Mamy uśmiechniętą Polskę!!!! Jak się bawicie!!!! Wszystkie ręce w górę.... hahahahaha.. Ciekawe co na to błazny POpierające i głosujące na kolejną bandę.... tym razem z 13 grudnia???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
13 lipca 2024r. o 19:55
Ooooooo......ale się podziało.....hihihi.
Lewactwo w amoku po przegranym głosowaniu tropi zaciekle faszystów jak i homoseksualistów :-) . Bidule nie wiedzą kogo się czepić....Nawet swoi im przeszkadzają...Hihihi
Tak w ramach podpowiedzi informuję że faszyzm w Niemczech był tworzony przez narodowych socjalistów.....czyli coś na wzór PiS czy PO:-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Cykoria niezalogowany
13 lipca 2024r. o 19:56
~~Lawendowoniebieski Bambus napisał(a): Czekamy na odpowiedź Oprycha, bo według nas to też pedał.

Oprych, ale numer. Nie wiedziałam, że lubi chłopców.

Kiedyś się go pytałam, bo koleżanka mi coś mówiła, ale nie odpowiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Cykoria niezalogowany
13 lipca 2024r. o 19:58
~~Lawendowoniebieski Bambus napisał(a): Czekamy na odpowiedź Oprycha, bo według nas to też pedał.

Oprych, ale numer. Nie wiedziałam, że lubi chłopców.

Kiedyś się go pytałam, bo koleżanka mi coś mówiła, ale nie odpowiedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to sem ja J niezalogowany
13 lipca 2024r. o 20:22
Wam już odbiło ? Pamiętam jak pewien gamon straszył tu sądami za głupoty ścigane jako sprawy cywilne a jego forumowa frakcja bierze się za tropienie homoseksualistów. Czy nie pamiętają że obecny sejm zaostrzył prawo w tym temacie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza