Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Uha niezalogowany
16 lipca 2024r. o 14:19
Pisobilszewia ma strach w oczach. Przyjdzie zapłacić za złodziejstwo i służalczość mafii pisowskiej. Rydzyk pomoże, będzie się modlił ale i on też będzie grypsował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Pragnia niezalogowany
16 lipca 2024r. o 14:45
no co tam w trawie piszczy?...albo w prokuraturze...;D
po piSSdzielcu Romanowskim jest nowy kandydat do pierdelka?
piszcie bo mam trochę przerwy ...obstawiłem Koepfera wbrew temu co chcą mi oferować jako faworyta ''eksperty'' od buka...

więc piszta...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Rozwar niezalogowany
16 lipca 2024r. o 15:07
~~Bladoczerwona Pragnia napisał(a): no co tam w trawie piszczy?...albo w prokuraturze...;D
po piSSdzielcu Romanowskim jest nowy kandydat do pierdelka?
piszcie bo mam trochę przerwy ...obstawiłem Koepfera wbrew temu co chcą mi oferować jako faworyta ''eksperty'' od buka...

więc piszta...;D


Melduj o sukcesach.....studniówka już dawno była a teraz czas na egzamin dojrzałości....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowa Imperata niezalogowany
16 lipca 2024r. o 15:13
Jakim trzeba być Polakiem żeby donosić na Polskę do tej paskudnej UE⁉️
Brakuje słów aby opisać zdradę jakiej dopuszczają się politycy Suwerennej, którzy naszą suwerenność chcą oddać w ręce eurokratów‼️

A tak na serio … to niezłe fikołki poznawcze muszą teraz robić wyborcy PiS i Konfy.

„Unia ratuj! Zły Bodnar i zły Tusk szkalujo naszych patriotów!”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 lipca 2024r. o 15:27
Pilne potrzebne info o sukcesach rządu! Dobry kurs na wskazanie takowych !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Lubczyk niezalogowany
16 lipca 2024r. o 16:50
~~ napisał(a): Pilne potrzebne info o sukcesach rządu! Dobry kurs na wskazanie takowych !


Ni ma!
Ale jeszce bedom. Zobaczyta.
...
...
Jak świnia niebo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ledwo stoi niezalogowany
16 lipca 2024r. o 16:55
Trump z ekipą już w drodze do rządzenia, POkaże eurokołchoźnikom kto jest mocarstwem i jak się sprawy mają,putin odlicza godziny, jakby co to tygrysek już spakowany he he
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Diagnoza niezalogowany
16 lipca 2024r. o 17:06
Pisowce jesteście krec .....ci !

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.